ПОПЕРЕДНЄ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ПРЕТЕНДЕНТІВ НА ПОСАДУ РЕКТОРА ЧНУ


 

18 травня 2012 року у Мармуровій залі Резиденції митрополитів Буковини та Далмації відбулась зустріч претендентів на посаду ректора Мельничука Степана Васильовича та Ткача Миколи Васильовича з науково-педагогічними працівниками, співробітниками і особами, що навчаються.


На зустрічі претенденти висловлювались щодо теперішніх здобутків та проблем університету та пропонували свої плани роботи на наступні кілька років.
Степан Васильович підкреслював позитивні сторони проробленої роботи, наголошував на тому, що з проблемами не припинятиме боротись. Безпосередньо щодо студентства зазначив, що розвиватиме співпрацю з молоддю університету, як це було досі, сприятиме залученню студентів до участі в університетських справах та заходах, адже “молодь вже не така, як була колись, її не залякаєш, не змусиш, не обманиш”. Також говорив про міжнародну співпрацю університету, обіцяв розширення кола зарубіжних університетів, з якими ЧНУ вже співпрацює. Не забув і про важливість управління об’єктом ЮНЕСКО, яким нині є Резиденція митрополитів Буковини і Далмації.
Микола Васильович стверджував, що відчуває певну відповідальність за проблеми, що існують в університеті. Зосередив свою промову переважно на негативних аспектах навчального, наукового та організаційного процесів, проте обіцяв вирішувати їх. Щодо способів вирішення, Микола Васильович говорив про жорстку, але інтенсивну роботу. До підлабузників та хабарників, за його словами, буде “особливий” підхід. Щодо студентства, наголосив, що звертатиметься особлива увага на тих, “хто опинився не та тому факультеті”.
У багатьох питаннях, які задавались претендентам на посаду ректора, відповіді у них збігались, проте, звичайно, були й відмінності. На питання про самостійний вибір студентами предметів, як це є в багатьох зарубіжних країнах, відповіли приблизно однаково: вони не проти, проте є певні фінансові, кадрові та інші проблеми…
Залишилось вибарти того, хто, на нашу думку, краще, ефективніше, результативніше вирішуватиме всі проблеми та дбатиме про умови навчання та викладання в нашому рідному університеті…
(За рішенням Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України вибори на посаду ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудуться 22 травня 2012 року. Участь у виборах беруть попередньо обрані делегати від факультетів, серед яких представники студентства)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>