Писанковий КВЕСТ!

Життя на юридичному факультеті ЧНУ ім. Ю.Федьковича не стоїть на місці. Студенти можуть обрати собі будь-який з численних заходів, що проводяться за ініціативи профбюро факультету, а їх насправді багато.

Однією з таких подій стала організація «Писанкового КВЕСТу» 11 квітня, приуроченого до свята Воскресіння Христового. Такого роду подія організовувалась на факультеті вперше і була позитивно сприйнята студентами юрфаку.

До участі у квесті було допущено 3 команди, які відповідно представляли 3 курси юридичного факультету (1–3).  Ерудовані та заряджені позитивом учасники дійства з ентузіазмом приймали участь у конкурсах, відгадували ребуси та загадки організаторів задля перемоги та солодких призів. Саме спільна мета перемоги згуртувала команди і дозволила гравцям відчути насолоду від справжнього командного духу, який вирував навколо, і почуття конкуренції, яке робило змагання цікавішим.

Результати стали, певною мірою, неочікуваними, адже пальму першості отримали найбільш юні учасники квесту — студенти першого курсу. На другому місці опинилась команда 3 курсу, а почесне третє місце зайняли гравці 2-го курсу.

По завершенню захопливого дійства, на гравців чекали великі пасхальні шоколадні писанки і велика кількість солодощів.

Вітаємо переможців та призерів! Так тримати!)

 

Ольга Мисіна

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>