Міжнародна конференція студентів на економічному факультеті

19–21 квітня 2012 р. в стінах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулася 1-ша Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених (IC YESS 2012), яка була приурочена 20-річчю кафедри фінансів та кредиту та 10-річчю Студентського наукового економічного товариства Чернівецького національного університету.

Тема конференції  – «Суперечності та тенденції розвитку сучасної економічної динаміки». Протягом 3 днів конференціями студентами, аспірантами та молодими вченими було розглянуто такі напрямки як: перспективи розвитку сучасного бізнесу, розвиток маркетингу в процесі сучасної економічної трансформацій, напрямки використання економічного аналізу та вдосконалення основних його інструментів.

Організаторами заходу виступили економічний факультет та Студентське наукове економічне товариство Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Партнерами конференції стали Профспілка студентів та Студентський парламент Чернівецького національного університету.

Оргкомітет конференції складався з провідних науковців та економістів-практиків нашого краю. Знаковим є також те, що ініціаторами заходу виступила студентська молодь. За час проведення конференції було досягнуто основних цілей, які були поставленні її організаторами:

-         обмін досвідом та ідеями між молодими науковцями;

-         ознайомлення молоді з результатами останніх досліджень та тенденцій в економіці;

-         стимулювання фахової діяльності молодих науковців;

-         залучення студентів до наукової діяльності.

Бабійчук Анна

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>