Чернівці – Сучава

Вже не вперше свій День Народження Сучавський університет святкує разом з Чернівецьким національним університетом ім. Ю.Федьковича. Як це відбувалось цьогоріч?

7 березня ЧНУ ім. Ю.Федьковича покоряв румунів своєю культурною програмою: співали, танцювали, грали на музичних інструментах: ансамбль Богословського відділення „МЕНЕСТРЕЛЬ” під керівництвом Ігоря Луцана, народний колектив хореографічного мистецтва „НЕОГАЛАКТИКА” під керівництвом Ольги Галак, дует „Етно” в складі Тетяни Григоряк і Тетяни Костик, Олександр Марчук, Лілія Рощина, Вікторія Георгіян, Сергій Рябко. Румуни в свою чергу провели невеличкі через брак часу екскурсії, але ми дізнались, що скоро в Сучавському університеті відкриється стоматологічне відділення, також ми спостерігали за зірками у планерії університету та спілкувались з іноземними студентами.

Свою культурну програму демонстрував не лише ЧНУ, але й Буковинський державний  медичний університет.

Чекаємо подальших спільних культурних проектів з Сучавським університетом.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,698 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>