Вдалий старт

Зараз існує багато цікавих навчальних програм для молоді, які дозволяють отримати унікальний досвід, познайомитися з цікавими людьми  і реалізувати себе. Однією з них є Програма Сприяння Парламенту (Parliamentary Development Project), яка заснована заснована фондом USAID у 1994 році і сприяє покращенню законодавчої політики. 

Про можливість пройти стажування у Верховній Раді України або в Центральних органах виконавчої влади я дізналась випадково і відразу вирішила спробувати свої сили, тому що кожен шанс дається нам не просто. Заповнила анкету на участь. Коли  дізналася, що пройшла півфінал, то зрозуміла:  це новий поворот в житті, яким він буде  — залежить від мене. Тому активно готувалася до співбесіди і пройшла її успішно.  Спочатку не вірилось, що я переїжджаю в столицю, проходитиму стажування у Міністерстві екології та природних  ресурсів України. Перший тиждень програми став незабутнім для кожного інтерна. Кожного дня у Верховній раді України для всіх учасників  проводились цікаві й змістовні лекції.  Робота в Міністерстві є не менш насиченою і полягає у вивченні законопроектів, написанні статей за матеріалами конференцій та зустрічей.

 Дана  Програма  є  стартовим майданчиком для кар’єрного росту на якому можна набути неоціненного досвіду в сфері управління державою та  разом з активною молоддю почати творити майбутнє України. Але спочатку потрібно спитати себе, що саме я можу зробити  для держави, як проживаю своє життя, що роблю і навіщо. І вірити в себе і в Бога, бо потенціал, закладений природою в кожній людині невичерпний, а сила волі, дарована Всевишнім, незламна.

Марія ТИМЧУК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>