Фейсдаун

Час іде. Зараз на вулиці XXI століття і сучасна молодь не стоїть на місці. Вона постійно розвивається, придумує собі нові заняття та хоббі. Кожного разу це щось дивакувате й незвичне для оточуючих. Саме до таких новітніх захоплень молоді належить фейсдаун.

Фейсдаун (інколи його ще називають планкінг) – це спосіб фотографії людини, яка лежить обличчям донизу (face+down), а її руки витягнуті по швах. На таких фото вираз обличчя, поза, одяг – зовсім не мають значення, головне – це місце розташування людини. Тобто треба шукати неординарні, цікаві, невідомі місця, які б разом створили захоплюючу картину. Головна ідея фейсдауну – це отримання задоволення як від самого процесу, так і від результату.

Цей дивний вид фотографування уже набув великої популярності в Європі. Що ж до України, то ми теж не відстаємо. Якщо враховувати кількість сюжетів на телебаченні, фотографій в Інтернеті, можна сміливо сказати, що така розвага набирає обертів. Що ж до реакції оточуючих, то вона звичайно різна: дехто схвалює таке заняття, інші критикують. Та, незважаючи ні на що, любителі фейсдауну продовжують займатися улюбленою справою. Таке хоббі урізноманітнює інтереси людини і, що найважливіше, фейсдаун може спробувати кожен, незважаючи на вік і стать.

Залучайтесь до нового заняття, розвивайте його в своєму місті, хай воно приносить вам лише задоволення та радість. Можливо в один з моментів фотографування вам в голову прийде ідея нової забавки.

Христина САГАН

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>