Молодіжний націоналістичний конгрес

В умовах матеріального і духовного занепаду нашої країни постає актуальне питання про рішучі заходи її порятунку. Хто ж може цим зайнятись? Звичайно, це повинні бути освічені, розумні, сильні духом та фізично витривалі люди. Однією з таких організацій є Молодіжний Націоналістичний Конгрес.

Молодіжний Націоналістичний Конгрес (МНК) – всеукраїнська молодіжна громадська організація, створена 10 лютого 2001 року з ініціативи Організації Українських Націоналістів (революційної).

МНК є однією з найдієвіших і масових молодіжних організацій в Україні. На даний час це єдина організація, що працює в молодіжному середовищі відповідно до цілей і завдань, поставлених ОУН(р) у роботі з молоддю в царині вишколу членства, захисту прав та інтересів української молоді, пропаганди ідей українського націоналізму.

Основні напрями: моральний, фізичний, професійно-фаховий вишкіл і виховання, захист національних інтересів та прав української молоді, пропаганда ідей українського націоналізму.

МНК має багаторівневу структуру і володіє унікальними методиками 3-рівневого вишколу та різностороннього розвитку членства. Щорічно МНК проводить три найбільші польові молодіжні заходи в Україні: теренова гра «Гурби-Антонівці», вишкільний табір «Відвага» ім. І.Гавдиди» та табір-джамборі «Повстанська ватра», куди запрошується молодь з патріотичних організацій. Обов’язковим для МНК є організація фахових тренінгів-семінарів. Загалом, в перелічених вишкільних заходах щороку беруть участь близько 1000 молодих людей з усієї України.

Ідейні засади МНК:

Бог, Україна, Свобода – три ключові цінності.

Християнство, націоналізм, аристократизм, здоровий спосіб життя – чотири стовпи світогляду.

Мудрість, шляхетність, мужність (відвага) – три риси провідної верстви, які повинна розвивати в собі молодь.

МНК, на мою думку, — це дієва організація, що допомагає направити свої нереалізовані їдеї та думки в правильне русло.Якщо ти національно свідомий, то зможеш допомогти своїй країні.

Андрій КАЛИТЮК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>