Екскурсія факультетом!

Університетське життя переповнене різноманітними подіями. Кожний факультет відзначається своєю історією, студентами, які творять її, традиціями та своїми святкуваннями. Тому ми зараз розповімо про наступну подію, яка відбулась на факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи.

Отож, 20 жовтня студенти та викладачі організували незабутнє святкування 20-тиріччя з дня заснування факультету. В першій половині дня відбулась виставка ручних робіт студентів із символічним зображенням 20-тиріччя та герба факультету, а пізніше студенти урочисто вручили подарунки кожній із кафедр. Цього ж дня в Драматичному театрі розпочалось урочисте святкування з нагоди даного свята. Привітальні слова прозвучали від декана факультету Зварича І.М., від засновників факультету Руснака І.С та Панішкевича П. Також своєю присутністю порадували  гості з Польщі та різних університетів України. Як і студенти, так і викладачі факультету, створили незабутню музичну програму, а лаборанти виступали в ролі неперевершених танцюристів.

Щодо виступів, то незабутнім гостем, що завітав із Києва, був колишній студент кафедри музики В. Пашник, який зачарував всіх неймовірним співом та грою на бандурі. Багато цікавого та різноманітного пролунало того вечора. Проте святкування на цьому не завершилось, оскільки студентське самоврядування потурбувалось і про любителів танців. В нічному клубі «Астарта» для студентів нашого факультету було влаштовано вечірку та проведені цікаві розіграші і конкурси.

10 листопада цього року студенти нашого факультету також відзначились у проекті «Студент/студентка року». Учасниками були студенти кафедри музики: Григор Ігор, який отримав звання «Містер шляхетність» та Григоряк Тетяна, яка зайняла 3 місце. Наші палкі вітання учасникам конкурсу! Слід зазначити, що Тетяна неодноразово представляла та захищала честь нашого факультету та університету як в Україні, так і поза її межами.

 11 жовтня успішно відбувся проект «Університет має талант», де  Журавець Ірина (студентка кафедри музики) зайняла 1 місце, з чим ми її вітаємо! Також відомо, що Ірина їде на фінальний конкурс Червоної рути в Київ, проте результат нам ще не відомий. Тому бажаємо їй успіху!

Мабуть, більшість чули і знають про славнозвісний проект великого маштабу «Майданс». «Ми провели незабутній час в Києві, отримавши багато задоволення та адреналіну», — стверджує одна із учасниць проекту Маргарита Мельникова, студентка педагогічного факультету. Також варто відзначити, що захищати честь рідних Чернівців наважились ще троє учасників нашого факультету: Ірина Турчина, Тетяна Буздуга та Аліна Кобилянська.

Слід повідомити, що студенти нашого факультету беруть участь також у культурно-мистецьких заходах. Ось, наприклад, відбулась конференція, присвячена «Життєвому і творчому шляху Сидора Воробкевича», де студенти та викладачі брали активну участь в написанні наукових статей на дану тему. Відкривачем конференції був студентський хор «Резонанс», який виконав пісні Сидора Воробкевича. Згодом автори захищали свої написані статі. Слід зазначити, що взяли участь і представники інших університетів України. На завершення, бажаємо студентам натхнення та успіху у подальшій роботі!

Тетяна КОСТИК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>