Наші студенти в Сучаві

 Мені випала нагода побувати у Сучавському університеті імені Штефана Великого разом з студентами з різних факультетів ЧНУ. Зважаючи на те, що економічний факультет вперше брав участь у даному міжнародному обміні студентів, для мене було великою честю представляти його. Разом зі мною в Сучаві вдалось побувати ще трьом студентамекономічного факультету. Захід проводився з 11.07.2011 по 16.07.2011 року, програма заходу мала назву «Мова, культура та румунська цивілізація».

В рамках програми «Мова, культура та румунська цивілізація» ми відвідали різноманітні визначні місця, та культурні осередки в Румунії. Програма також включала знайомство з університетом. Університет доволі молодий (48 років), але, на мою думку, у нього великий потенціал.

Щодня після сніданку нам читали лекції з міжнародних відносин університету та країни, лекцію з  румунської мови та літератури нам провела декан філологічного факультету та ін. Екскурсійна програма була дуже цікавою. Ми вдвідали музеї, старовинні церкви та фортецю.

Також одним із заходів було знайомство з планетарієм університету.

У вільний час ми прогулювалися містом. По завершенню ректор нас привітав із закінченням, видав диплом за участь та невеликі подарунки.

Мені дуже сподобалося. Я сподіваюсь, що наш факультет  надалі буде приймати безпосередню участь у таких заходах.

Тетяна ТОКІЦА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>