Меломанимо разом з HISKY MUSIC!

Компанія “Hisky Music” була заснована близько 2 роки тому, відкривачами та першими гостями якої були українські гурти «Pianoбой» та «Anniebri». Дійство проводилось в Hard-Rock кафе. Організатор Артем Кетчуп розповідав, що підготовка до концерту відбувалась в досить швидкому темпі: «Ми спочатку намалювали логотип, а питання щодо музикантів та приміщення було з’ясовано буквально за один день». Багатогранність підтверджується не тільки в плані музичних напрямків та оригінальності підбору виконавців, але й місця проведення концертів. Наприклад, такі гурти, як «God is an Astronaut» та «The Best Pessimist» своєю присутністю порадували публіку в Літньому театрі, а в Pub 34 відбувались концерти з участю американського гурту «Arms and Sleepers», які навідались на українську сцену цієї весни та гурту «Крихітка», що завітав до нас нещодавно,  24 вересня цього року.

Згадаємо про виступ ірландського гурту «God is an astronaut», який виступав в Літньому театрі в квітні цього року. Учасники гурту відвідали тільки одне місто в Україні, де зібралась чисельна аудиторія слухачів. І цим містом було Чернівці. В чому таємниця? Як повідомив організатор Артем, виконавці знайшли його через київського організатора. На той момент вони перебували в Бухаресті, звідки ближче добратись до Чернівців, ніж до Києва. Того дня публіка зібралась з різних куточків України. Не зважаючи на прохолодний вечір, атмосфера була запальною та шаленою.

Варто відзначити також  про Гармонію-кафе, де вечірньо гармонічну атмосферу супроводжували музичні ноти таких іноземних гуртів, як  «Andrea Rottin» з Чехії та  “Above The Tree” з Італії. До речі, на даний момент організація «Hisky Music» почала тісно співпрацювати з Італією. Наприклад, українські “музичні гурмани” мали можливість посмакувати виступами таких італійських виконавців, як: «Сomaneci», “Gipsy Rufina” та вищезгаданих «Above The Tree». Артем Кетчуп, промоутер музичної компанії, зазначає, що: «В цій країні надзвичайно багато талановитих музикантів, з якими я і надалі планую співпрацювати». Щодо перспектив, які очікуються в близькому майбутньому, то планується організація турів гуртами по країнах СНД.

Відповідно, така різноплановість влаштування музичних дійств та відсутність єдиного музичного стилю надає можливість зібрати таку ж різнопланову аудиторію. «Публіка дуже непередбачувана, адже трапляється, коли гурт якогось невідомого стилю відвідують 1000 осіб, а буває, що тільки 20. Кожен концерт відзначається своєю аудиторією, яка робить концертне дійство особливим», — зазначив Артем.

Вищезгаданий перелік гуртів, дає можливість зробити висновок, що запрошуються музиканти з різних країн, поєднуючись з виступами наших вітчизняних виконавців. Для прикладу, чернівецький гурт «Асиметрія Емоцій» чи “2sleepy”. Останній реалізував свій виступ в галереї Sweet Art в серпні цього року. Щодо галереї Sweet Art, то 2 жовтня в її стінах відбувся концерт Mario Alsleben з Німеччини.

А зараз трішки анонсу: 29 жовтня в Чернівцях відбудеться концерт київського проекту Candidate Twist. Дмитро Морозов, лідер проекту, до ¨Candidate Twist¨ був лідером пост-панківського гурту ¨The Chess¨. Інтригує?

Позитивні відгуки музичних фанатів та меломанів щодо організації концертів від «Hisky Music» підтверджуються задоволеними обличчями та зазвичай постійними «клієнтами».

еДеякі бажають, щоб гурти були більш різноманітніших стилів, а реклама була більш розповсюдженою. А тепер і ти, якщо зацікавлений, маєш змогу повідомити друзів, а також безпосередньо вплинути на вибір виконавця. Слід зазначити, що Артем, промоутер ¨Hisky Music¨, перш, ніж запросити гостей до нашого міста, приймає пропозиції від інших.

Що ж, залишаймося на хвилі та в очікуванні наступних концертних перформенсів.

Тетяна ГОЛИНСЬКА

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>