Університет має талант

Шоу студентських талантів відбулося 11 жовтня  в Палаці Академічному. Ця подія збіглася за датою ще з двома святами: 136-річчям нашої Alma mater та 603 річницею міста Чернівці. А ще не так давно святкувалось 20-річчя незалежності України, тому шоу проходило за українською тематикою. Україні є чим пишатися: молоді люди вражають своїми талантами.

Нагадуємо, що навесні був відбірковий тур конкурсу « Університет має талант» на факультетах, а в травні  відбувся півфінал. 12 найталановитіших студентів пройшли у фінал і представляють свої факультети на арені талантів.

Переможців визначали у два етапи: спочатку виставляли свої оцінки члени журі, а потім голосували глядачі за учасників.

Відзначились представники філософсько-теологічного факультету, педагогіки, психології та соціальної роботи та факультету прикладної математики, оскільки від цих факультетів виступила найбільша кількість учасників.

Студенти проявляли свої таланти у різних жанрах: ми побачили ефектні хореографічні постановки, змогли насолодитись народними та ліричними піснями. Єдиною у своєму жанрі була представниця філологічного факультету Олеся Сивак. Вона донесла свою розповідь-есе  до серця суддів та глядачів, чим і завоювала 3 місце. Дуже яскравим та ефектним був номер танцювального колективу «Артеміда», який представляв економічний факультет. Переконав нас, що українські народні пісні є найкращими Євгеній Іваненко, представник факультету прикладної математики. Йому глядачі та журі віддали 2 місце. Сподобався членам журі  виступ представниці факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Ірини Журавець. Її лірична пісня прозвучала з такою енергією, що члени журі вперше за історію шоу попросили дівчину заспівати на біс. Власне Ірина Журавець посіла 1 місце.

А от переможцями конкурсу визнали студентів філософсько-теологічного факультету ансамбль «Оазис». Хлопці навчаються на спеціальності теологія та вже не вперше займають призові місця на конкурсах талантів. Вони виконують пісні акапельно, чим завжди захоплюють публіку. Вітайте найталановитіших студентів ЧНУ: Марчук Олександр, Луцан Ігор, Повх Микола, Олексюк Роман, Костецький Святослав. До речі, учасники «Оазису» поділилися секретом свого таланту: « Справжній талант — це дарунок від Бога і постійна робота над собою». Ми впевнені, що талант наших переможців дійсно від Бога.  Вітаємо ансамбль»Оазис» з перемогою та дякуємо вам, хлопці, за те, що несете гідне звання студентів Чернівецького національного університету.

Цікавий момент: більшість учасників цьогорічного конкурсу «Університет має талант» вже неодноразово брали участь в університетських талант-шоу, зокрема «Кращий студент, студентка року». Хотілося б вірити, що у ЧНУ навчається багато талановитих студентів. Забуваємо про лінь і пасивність — вперед!

Минулого року учасників фіналу цього конкурсу було набагато більше. Хочеться побажати студентам ЧНУ: не бійтеся проявляти таланти, вірте в свої сили та впевнено йдіть до перемоги.

Катерина СЕРБІН

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>