ЧНУ КВЕСТ 2011

24 вересня профспілка студентів ЧНУ провела квест для студентів першого курсу. Метою проведення спортивно-інтелектуального змагання було ознайомлення з нашим містом та університетом.

Квест (з англійської – пошук, пошуки пригод) – гра, яка існує в різноманітних варіаціях й популярна в багатьох країнах. Цьогоріч Профспілка студентів зробила його таким: першокурсники повинні були якнайшвидше пройти складний шлях розроблений старшими колегами. Стартував квест в СКТМ «Контакт», де всі студенти були поділені на 8 команд, в кожній з яких було по 8 чоловік.

Маршрут складався з 3 точок в центрі Чернівців, до яких перш ніж добратися студенти повинні були виконати певні завдання.

Отже, перше завдання полягало в тому, аби найти 5 скульптур левів та сфотографуватися біля них. Друге ж було надзвичайно пізнавальним для кожного першокурсника, так як їм необхідно було знайти 10 корпусів нашої альма-матер, що дозволило їм ще ближче познайомитися з рідним університетом. Третє завдання видалося веселим, адже перед ними необхідно було розказати анекдот та казку десятьом людям, а потім вже й зробити з ними спільний знімок.

Зрештою всі команди закінчили змагання в СКТМ «Контакт», де й було визначено переможців, які отримали заохочувальні подарунки.

Отож наші вітання переможцям:

I місце: факультет біології, екології та біотехнології

II місце: кафедра будівництва і архітектури

III місце: інженерно-технічний факультет

 

Анна БАБІЙЧУК

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>