Профспілка звітує

Студентські роки є чи не найкращим періодом життя людини. Якщо ти хочеш зробити їх ще більш цікавими, багатшими, насиченішими, якщо прагнеш збагачуватись науково, знати і вміти відстоювати свої права, не забуваючи, звісно, про обов’язки та набути життєвого досвіду, приєднуйся до Профспілки студентів ЧНУ! МИ розвиваємось, рухаємось тільки вперед, втілюючи в життя нові ідеї, шукаючи нові перспективи. Ти маєш можливість робити це разом з НАМИ!
Впродовж минулого 2010–2011 навчального року ППО студентів ЧНУ значно вдосконалила свою роботу. Відзначимо, що комісія по захисту соціально-економічних прав студентів, по організаційно-масовій роботі та спорту, інформаційна, житлово-побутова, туристична комісія поповнились новими активістати. Станом на травень склад комісій профспілки студентів та редакції студентської газети «NewФормати» становив 57 чоловік.
Профспілка студентів ЧНУ дбає про комфортну адаптацію першокурсника в університеті: вже другий рік поспіль проводитиме лекції для новачків, вручатиме кожному з них «Щоденник першокурсника», у якому можна знайти інформацію про університет, факультети, особливості навчального та виховного процесів в нашому університеті. Свою роботу продовжує студентська газета «NewФормати», яка за минулий рік випустила 8 нових номерів. Профспілка не забуває і про дозвілля студента. Проводяться культурно-масові заходи. За минулий рік відбулись змагання з квесту між студентами першокурсниками «ЧНУ КВЕСТ 2010», з рольової квест-гри між студентами «Залишитись серед живих», з нагоди 135 – річчя заснування ЧНУ ім. Ю. Федьковича була організована студентська вечірка «Vivat Academia». Для студентів, які проживають у гуртожитках, спільно із благодійним фондом «Нова сім’я» у приміщенні студентського клубу творчої молоді «Контакт» організовано лекції на тему “Ми обираємо здоровий спосіб життя!”. У СКТМ «Контакт» Профспілка студентів спільно з Студентським парламентом регулярно організовували вечірки, в тому числі й тематичні. У 2-му навчальному семестрі проводився Кубок студпрофкому серед мешканців гуртожитків ЧНУ з настільного тенісу, більярду, комп’ютерних ігор, футболу та армреслінгу.
Що стосується оздоровлення, то було здійснено набір студентів, бажаючих відпочити та оздоровитись на березі Чорного моря (м. Скадовськ). 50% вартості путівки оплатила профспілка студентів.
За сприяння Профспілки студентів минулого року розпочав свою реалізацію проект «Студентський центр зайнятості», створений з метою допомогти студенту у пошуках робочого місця.
Також профспілка студентів виділяла кошти для придбання подарунків учасникам конкурсу «Студент, студентка ЧНУ – 2010», «Чисті роси», конкурсу КВК, посвят та днів факультетів, придбання окремих спортивних нагород для переможців 62-ї спартакіади, відрядження студентів на наукові конференції, спортивні змагання та ін. Загалом на суму близько 150 тис. грн.

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>