Мульти-фестиваль для студентства — Студреспубліка

30 та 31 липня 2011р. на території міського пляжу міста Чернівці відбулося створення нової держави – Чернівецької “Студентської республіки”. Цей грандіозний захід, регіональний етап Студреспубліки-2011, порушив спокій чернівецького студентства різноманітними суб-фестивалями, іграми та моделюванням справжньої держави. Громадяни Студреспубліки змогли показати свої спортивні здібності у змаганнях із волейболу та футболу, а також довести винахідливість в інтелектуальних іграх «Мафія» та «Дебати», історичному квесті. Продемонструвати свою креативність, представляючи свої виші та знімаючи справжнє кіно, шокуючи громадськість своїми флеш-мобами та показуючи свої навички у професії «папарацці».

Дуже приємно, що студенти ЧНУ зайняли багато призових місць, як у спортивних, так і в інтелектуальних змаганнях: футбол — 1 місце, волейбол — 2 місце, мафія — 1 місце, дебати — 1 місце + топ спікер, квест — 2 місце.

Наша команда відіграла на вищому рівні, як один організм. Хочу подякувати всій команді та голові студентської профспілки Кіндзерському Віталію за підтримку. Ми гідно представимо місто на Всеукраїнському фіналі.

Держава не може бути без мистецтва –  саме тому в рамках “Студентської республіки” проводиться поетичний конкурс, всі бажаючі показали свої літературні твори. Було обрано і «Першу Леді» нашої країни, де першою віцеміс стала студентка юридичного факультету Гоменюк Діана, яка представлятиме Чернівці на загальноукраїнському етапі Студреспубліки. Також у кожній країні мають бути науковці, цього разу вони своєю діяльністю та науковими порадами допомогли  місцевій владі долати байдужість молоді до громадського життя.

Як справжня держава в сучасній Україні, яка не може існувати без виборів, були проведені вибори Студентського мера та магістрату з моделюванням законів, державних установ, політичних партій. Були написані передвиборчі програми, політологами   проведено агітацію і кульмінацією стало  обрання нового керівництва Студреспубліки, яка повернулася в Чернівці всерйоз і надовго.

Мером Студреспубліки було обрано Кравця Андрія (БДФА), а четверо з десяти членів магістрату — студенти ЧНУ.

Ігор ЖИТАРЮК
(капітан команди ЧНУ “Вшортах”)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>