Посміхайтеся частіше

«Першого квітня-брехня всесвітня» — саме цей вираз невпинно повторюють люди різного віку цього дня. Проте кожен святкує це свято по-своєму. Закордоном міжнародним святам приділяють набагато менше уваги, ніж у нас. Кожному українцю подобається святкувати. Що за українець без забави, а забава без медовухи і сала?

На запитання, як проводять Перше квітня, студенти відповідали по-різному. Слід зазначити, що найбільшу увагу святкуванню Першого квітня приділяють студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини. Кожного року студенти другого курсу організовують свято приурочене міжнародному Дню сміху (як його ще називають). Присутніх розважають, організовуючи кумедні конкурси, розповідаючи анекдоти та гуморески. Одного року студенти навіть переодягалися в костюми цікавих та дотепних героїв. Таке святкування вже стало традицією і з кожним роком набирає більших обертів та популярності.

На факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи студенти кожного року малюють плакати до Першого квітня. Найчастіше друзі жартують один над одним: у цей день ми чуємо, що у нас нечисті штани чи порваний светр… Як розповідають старости  груп, вони часто розігрують студентів, які мають багато пропусків: виклик до декана нікого не залишає байдужим. Студенти географічного факультету зізнались, що проводили суперакцію компанії «Кока-кола» для екстремалів: після кожної сьомої пляшки – вам кришка!

Студенти фізичного факультету одного разу розклеїли оголошення з повідомленням, що загубилась собака невідомої породи. Висловлювалось прохання повернути собаку хазяїну на вул. Замкнену 132. За винагороду! Або «Дістанемо, будь-яку державну чи приватну установу». З повагою добре підкований юридичними правами пенсіонер.

Ось такі цікаві факти із студентського життя. Розігруйте та усміхайтесь! Хай вам щастить!

Тетяна Костик

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,698 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>