Два центральних автовокзали?

Перше враження про незнайоме місто, в яке приїжджає людина, складається від автовокзалу. Погодьтесь, враження від теперішнього центрального автовокзалу у Чернівцях виникає не найкраще: похмура будівля з не менш похмурими касирами, сумнівна їжа, набридливі прохачі, які частіше за все є професійними виманювачами ваших грошей… Це далеко не весь перелік.

Проте, запевняють, що до кінця 2011 року нинішній Центральний автовокзал міста помітно зміниться. Директор Центрального автовокзалу м. Чернівці Павло Антонюк зазначив, що автовокзал відповідає всім обов’язковим державним стандартам, єдине – на території нема аптеки. Зараз розпочали реконструкцію будівлі та упорядкування прилеглої території. Термін здачі залежатиме від коштів, які транспортники збиратимуть самотужки.

Незважаючи на реконструкцію вже звичного нам Центрального автовокзалу, у місті планують запустити ще один на вул.Руській. Начальник управління департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин, головний архітектор міста Сергій Гомонович стверджує, що автовокзал на вул.Головній вже давно створює труднощі для руху транспорту та шкодить екологічній ситуації Чернівців. Серед основних переваг, за словами Сергія Гомоновича, – об’їзна дорога, зручність розташування вулиці та велика кількість маршрутних автобусів, які доставлять пасажира  в будь-яку точку міста, та тролейбусна лінія.

Студенти не останні, хто цікавиться так-званою полемікою, який же з автовокзалів повинен стати центральним.

Олександр Сапожник, студент 3-го курсу факультету педагогіки,психології та соціальної роботи:

«Зважаючи на те, що я належу до такої численної громади, як студенство, мене ця проблема не обходить стороною. Комфорту на теперішньому центральному автовокзалі варто пошукати. Але поряд з цим виникають і безліч інших запитань. До прикладу, як же бути тим студентам, які звикли до теперішнього «місця посадки та висадки». Не відомо чи дійсно все так добре буде на новому центральному автовокзалі…»

Наталія Логуш, студентка 3-го курсу юридичного факультету:

«Автовокзал на головній, безумовно, потребує змін, оскільки приїжаючи в місто обласного значення складається негативне враженя. Варіант перенести автовокзал на вул. Руську звичайно кращий з точки зору екології, архітектурних норм та норми руху, але з точки зору студентів краще, мабуть, удосконалити теперішній центральний автовокзал…»

Ольга БІЛОГОЛОВА
Оксана ЦІПЛІЦЬКА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,698 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>