Світ не без добрих людей

У лютневому номері нашої газети персоною в об’єктиві стала Анелія Дроздик. Обираємо в цю рубрику непересічних студентів нашого університету, талановитих і неординарних особистостей. Але не тільки цей критерій став ключовим для обрання Анелії нашою героїнею. Минулого року у листопаді дівчині поставили важкий діагноз, і їй потрібна наша допомога. Дружна університетська сім’я не покинула Анелію в біді, й через два місяці після початку акції зі збору коштів для проведення операції нам є про що вам розказати.

Одразу, як звістка про біду долетіла до одногрупників Анелії, вони почали збирати необхідні кошти на операцію. Головну роль тут відіграв профком студентів університету.  Скриньки передали на кожен факультет. На початку акція проводилася лише на філософсько-теологічному факультеті, де навчається дівчина. Проте зібраних грошей катастрофічно не вистачало, й масштаби акції зросли від університетської до міської. 3 березня в Центральному палаці культури було проведено благодійний концерт «Подаруй надію на життя», який організовували Марія Шегета та Ірина Берладена. Загалом від студентів, викладачів та концерту було зібрано 40–45 тисяч гривень. Допомогло з оголошеннями та запрошеннями на концерт наше Православне братство в особі Ігоря Луцана. Знайти зал для проведення заходу виявилося досить складно, назустріч пішов директор Палацу культури Муха Петро Якимович. Окрім концерту, проводилися й інші заходи: наприклад, платні брейн-ринги.  Гроші збирали й в інших вузах: Медичний університет пожертвував 4000 грн, не менше й КНТУ.

Ось так силами вірних друзів, рідних людей, активістів студентського профкому та парламенту вдалося допомогти Анелії. Ми зробили все, що в наших силах, і, надіємось, що наші зусилля не виявляться марними! Світ не без добрих людей.

Анна-Марія Лучак

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,698 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>