Місце зустрічі змінити не можна

29 березня у приміщенні СКТМ «Контакт» відбулася вже традиційна зустріч нашого ректора Степана Васильовича Мельничука, проректора з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Марусик Тамари Володимирівни, проректора з АГР Григоращука Івана Манолійовича з активом студентів ЧНУ. В режимі діалогу очільники університету обговорювали зі спудеями як питання, пов’язані зі зміною Закону про вищу освіту, так і наболілі проблеми студентських буднів.

Хотілося б закинути ректорату колись популярну тезу «владу — народу», але, здається, кому-кому, а саме нам і можна похвалитись демократичністю ЧНУ. Вас цікавило питання двохрічної магістратури? Чи може хвилює розмір стипендії? Не Ви одні такі, а ті, хто зважився, змогли запитати про це в ректора безпосередньо. Невизначеність міністерства освіти поставила в досить незручне становище й керівництво вузу.

А далі були проблеми більш побутового характеру.  Як виявилося, болючим питанням для жителів студмістечка є Інтернет. Вірніше, його швидкість. Як стверджують очевидці, перший платний ліміт працював набагато краще, хоч і тягнув грошей з бідної студентської кишені. Бажаючи покращити життя гуртожитків, провели новий, безплатний, повільний Інтернет.

Говорили й про їдальні, пральні, двоповерхові ліжка без матраців і багато іншого.

Чи не на самий десерт залишили питання про внесення колишньої резиденції митрополитів до списку культурної спадщини ЮНЕСКО, а разом із тим й про переїзд всього факультету іноземних мов у новий корпус.

Про рішення деяких піднятих на зустрічі питань говорити ще однозначно занадто рано, але ми надіємось, що вона таки буде продуктивною й результат не заставить на себе чекати.

Анна-Марія Лучак

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>