З посмішкою на обличчі в незвідане

Рожеве волосся. Ні, краще червоне.  А може і вогненно — руде? Так, щоб напевне всіх з пантелику збити. І характер. Обов’язково характер. Стати впевненішим, сильнішим, розумнішим. Почну з понеділка. А ще краще – від сьогодні.
Бажання змінити щось у собі – природнє. Не буде перебільшенням сказати, що кожен з нас хоч раз в житті відчував таку потребу – стати іншим. Рано чи пізно приходить такий переломний момент, коли з’являється майже фізична потреба оновитися.

Одного разу, стоячи перед дзеркалом, ви відчуєте, що Вам хочеться нової зачіски, а замість звичних зручних джинсів — похизуватися новеньким платтям. За цим усім — приховане бажання завжди виглядати красиво та унікально. Хочеться стати оригінальним, не таким, яким тебе звикли бачити оточуючі.

Зокрема, ми говоримо не тільки про зовнішність. В процесі дорослішання, ми змінюємо не тільки свої уподобання щодо одягу, косметики, прикрас, але й щодо власного характеру. У нашій свідомості закарбовується все більше нових можливостей, нас оточують сотні ситуацій, з яких ми для себе робимо висновки, з яких відповідно формуємо риси характеру. Так, відповідно до нашого оточення, наших переконань, культури і виникає певний ідеал – те, до чого ми прагнемо. Фактично, ідеал  впливає на нашу подальшу діяльність.

Як же психологи пояснюють це прагнення до змін?

- Людина прагне вдосконалення, — пояснює доцент факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Давидюк Н.М., -  тому намагається щось в собі змінити, щось покращити, знайти кращі альтернативи для себе. Є інший варіант, коли за допомогою змін людина намагається певним чином себе захистити. Часто таке відбувається, коли необхідно стерти погані спогади, забути неприємне минуле, тощо. Змінивши імідж, людина відчуває себе впевненіше, витісняє із свідомості пережитки негативних моментів.

Почати життя з чистого листа не так вже і складно. Просто звикніть до думки, що ви і є тим ідеалом, до якого завжди прагнули.

Не бійтеся експериментувати. Не бійтеся зробити крок у нове життя, відчути себе тим ким завжди хотілося – чи то безтурботним хлопчиськом, чи то оригінальною дівчиною з яскравим кольором волосся. Будьте тим, ким ви хочете бути.

Якщо цю статтю зараз читають люди, які справді хочуть щось змінити в собі, але не наважуються, нехай для вас це буде знаком: сьогодні ж запишіться до перукаря або ж від цього моменту -  відповідальним студентом. Життя змінюється, змінюється на краще.

Be unique!

Олена ЩУР

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>