Політичний безлад або це ще «квіточки»

З політичною ситуацією в нашій державі знайомі зараз навіть діти. Скандальні події, звинувачення, бійки, образи вже не є чимось незвичним чи рідкісним у владних колах. Суперечки виникають не лише у Верховній Раді України. Це доводять останні політичні події у Чернівцях (помітьте, що все це спровоковано «спільними зусиллями»). 31 березня 2011 року депутатами Міської ради було прийняте рішення про дострокове припинення повноважень чернівецького міського голови Миколи Федорука, якому 65% виборців вже вкотре довірили обіймати цю посаду. Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування 6 квітня 2011 року визнав за доцільне одночасно призначити позачергові вибори депутатів Чернівецької міської ради та Чернівецького міського голови, розглянув проект відповідної постанови. Цей проект не набрав необхідної кількості голосів, причиною чому могла стати відсутність попереднього його обговорення. Ініціативна група «Спільними зусиллями захистимо Чернівці!», до складу якої входять представники громадських організацій та громадяни міста, виступає проти, на їх думку, протиправних дій депутатської більшості нині діючої Чернівецької міської ради VІ скликання. Думку щодо ситуації, що склалася у місті, висловив один з координаторів цієї ініціативної групи Олег Ботушанський:

«Дії деяких депутатів Чернівецької міської ради можна вважати протиправними, адже , на нашу думку, у своїх рішеннях більшість депутатів нехтують думкою представників громади. Поки у владних колах не почнуть дотримуватись виконання законів, у нас не буде повноцінних суспільства та держави».  Натомість чинна влада захищається, як може.

Що ж, нам залишається чекати завершення цієї політичної казочки. Не забуваймо, що саме від цього залежатиме ще один початок. Не будьмо байдужими до подій, від яких безпосередньо залежатиме наше з Вами майбутнє.

Оксана Ціпліцька

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>