Літній бюджет

Ммм… спочатку я поїду на море, потім в гори, в тур по Європі, або ж запрошу закордонних друзів до себе, а ще цілими днями відсипатимусь на весь навчальний рік уперед, вечорами на дискотеки, в нічні клуби, витрачу всі гроші, щоб це літо запам’яталось надовго!

Так, оскільки літні канікули не за горами, кожен потроху будує плани на майбутнє і, не шкодуючи грошей, воліє якнайкраще провести час. Нікого не лякає світова економічна криза.

Тож скільки і на що саме збираються витратити студенти цього літа?

Красовська Христина, студентка 3-го курсу факультету іноземних мов:
Гроші взагалі не збираюся витрачати. Цього літа хочу навпаки — ще підзаробити трохи. Їду в США по відомій програмі Work and Travel, адже додатковий заробіток та безцінний досвід ніколи не буде зайвим. Якщо буде час для відпочинку, то подорожуватиму країною, вивчаючи її традиції та культуру. Відверто кажучи, планую, щоб сума витрат була мінімальною.

Свирид Іван, студент 1-го курсу інженерно-технічного факультету:
Я уже давно мріяв купити хорошу гітару. Сподіваюсь на літніх канікулах придбати такий музичний інструмент. Раніше грошей не вистачало, а тепер зроблю собі подарунок після сесії.
Щодо поїздок, то ще не визначився. Проте, вважаю, що не важливо, де проводити вільний час влітку, головне — в компанії друзів.

Іван Іванчук, студент 2-го курсу фізичного факультету:
Я планую поїхати в Польщу, а саме — на Балтійське море. Хочу багато-багато відпочивати цього літа, щоб було, що згадати. Грошей не шкодуватиму, головне добре розслабитись і насолоджуватись життям на повну.
Я сподіваюсь на фінансову допомогу батьків.

Кулик Лілія,студентка 3-го курсу факультету іноземних мов:
О, в мене багато планів на літо! І, здається, я добрячу суму витрачу. Спочатку всередині травня я їду в санаторій, потім поїду до родичів за кордон. Там витрачатиму свої заощадження на розваги та покупки.
Грошей не шкодуватиму, адже збираюсь відпочити так, щоб запам’яталось на довго.

Олександр Бабін, студент 3-го курсу юридичного факультету:
Літом дуже хочу поїхати на “Голубі озера” у Вінницьку область. Давно мрію про це. А потім разом з друзями відпочиватиму: на пікніках, на морі, на дискотеках… Хоча, витрачатиму по-мінімуму. Гроші не викидатиму на вітер. Приблизна сума витрат 1500 грн. Сподіваюсь, відпочинок вдастся.

Щоб добре провести літні канікули, які б у вас плани не були, раджу перш за все організувати свій час і прирівняти свої бажання до фінансових можливостей. Найголовніше, залучити до свого відпочинку найвірніших друзів, тоді грандіозні веселощі вам гарантовано.

Побільше Вам веселощів, незабутніх вражень та неймовірних пригод.

Христина САГАН

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>