Happy birthday dear, наші факультети!

Цьогорічна весна була щедрою не лише на лагідне сонячне проміння, але й подарувала нам ряд свят — днів  факультетів нашого рідного ЧНУ. Можна з впевненістю сказати, що кожен факультет готувався до своїх іменин відповідально та наполегливо. Сезон святкувань розпочав філологічний факультет. 13 квітня студенти відзначили цей день, варто зазначити, досить активно. Концертна програма відбулася у Академічному палаці. Чого тільки вартували оригінальні сценки, запальні танці, чудові голоси.  Та більш за все глядачів вразили комедійні та інтелектуальні номери за участю викладачів, які на наших очах здавали іспит. Довели, що не дивлячись на суворість та вимогливість, вміють жартувати та веселитись. Все це подарувало присутнім атмосферу сімейного затишку та невимушеності.

Факультет іноземних мов святкував свій День народження 28 квітня в обласному Академічному музично-драматичному театрі ім. О. Кобилянської. У залі відчувався неповторно веселий настрій, лунав радісний сміх. Приною цьому стали комедійні номери, що іронічно змальовували студентське життя. Не можна залишити без уваги й надзвичайні вокальні здібності студентів факультету іноземних мов (деяких із них навіть викликали на біс). Яке ж свято на без участі факультетської команди КВК. Більш дружної атмосфери додали теплі спогади декана факультету Володимира Івановича Кушнерика про його веселі студентські роки.

Завершальним акордом стане день хімічного факультету, який відбудеться 21 травня. Щоб перевершити своїх попередників, їм доведеться добре постаратись.

Олександр Бербека

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>