Дні добра в Чернівцях

Змалку кожного з нас, я впевнена, вчили творити добро, чітко розмежовували що є добром, а що – злом. Однак в нестримному русі життя ми забуваємо головне – творити добро легко і підвласно кожному з нас. Творити добро можна і ласкавою усмішкою, добрим чуйним словом. Тоді і люди, і оточуючий світ стануть добрішими.

Саме такими міркуваннями і створювалася українська ініціатива «Добра Україна», яка в лютому святкувала річницю створення. Але не забула творити добро і достукатися до сердець всіх чернівчан.

Саме тому, заручившись підтримкою Профспілки студентів ЧНУ, провела тиждень доброти в Чернівцях. На протязі цілого тижня учасники намагалися різноманітними акціями пробудити у мешканців міста добро. Супермаркет кохання, день символів доброти, день спонтанного прояву доброти, день творчості, день вдячності – ось основні події, що відбувалися в місті з 14 по 18 лютого. «Добра Україна» намагається залучати все більше людей для діяння добра. Агентами доброти є учні 10 та 11 класу, а також студенти ЧНУ.

Віримо, що такі акції проводитимуться в місті й далі, а охочих робити добро задля добра побільшає. Не забуваймо, що доброю справою, щирим ставленням, своєю усмішкою, допомогою у важку годину ми приносимо людям радість, а значить — творимо добро. А добро, яке даруєш іншим, повертається.

Анжела Поцуряну, студентка 2-го курсу економічного факультету:

«Я хотіла провести акцію «Супермаркет кохання», щось подібне відбувалося і в інших містах України. Важливим для мене було те, що гроші, які отримуються від супермаркету, йдуть на благочинність. Ми провели таку акцію в Чернівцях та всі отримані кошти віддали школі-інтернат. Я вважаю, допомога дітям є дуже важливою, адже їм не вистачає уваги. Винагородою за зусилля служать дитячі посмішки. Пригнічує той факт, що студенти є пасивними та активної зацікавленості не проявляють».

Сиротюк Іван, студент 3-го курсу факультету комп’ютерних наук:

«Про діяльність ініціативи «Добра Україна» почув з початку їхнього заснування. Захотілося змінити світ на краще. Вірю, що кожна людина здібна до добрих вчинків, її лише треба наштовхнути на добро.»

Ольга ФЕДОРУЦА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>