AIESEC в Чернівцях

10-го березня  у приміщенні СКТМ Контакт Лілія Колесник — представник Івано-Франківського локального комітету міжнародної молодіжної організації AIESEC — провела презентацію студенських міжнародних програм. Вона  пояснила студентам, що саме таке  AIESEC, його основну мету  та відповіла на запитання студентів.

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що об’єднує активну молодь зі 107 країн світу. Члени організації – це студенти та випускники, які кожного дня розвиваються особистісно та професійно на шляху формування себе як лідерів. Також варто відмітити, що AIESEC допомагає молоді віднайти та розвинути лідерський потенціал саме для того, щоб впливати на розвиток суспільства. АIESEC надає молодим людям можливість розвиватись завдяки комплексному досвіду, який формується за допомогою трьох основних елементів: досвід лідерства, програма міжнародних стажувань AIESEC і глобальне освітнє середовище. Студент може пройти стажування у таких країнах, як Індія, Індонезія, Польша, Чехія, Малайзія. Студентам, які планують пройти міжнародне стажування, потрібно володіти англійською мовою.

АIESEC в Україні це: 16 років розвитку та досягнень, представництва у 16 найбільших містах країни, понад 800 учасників організації, понад 30 освітніх конференцій на національному рівні щороку, понад 2 000 випускників організації, близько 200 компаній, які щороку співпрацюють з організацією.
Президентом AIESEC на термін з 1 липня 2011 по 1 липня 2012 року було обрано українку, випускницю ІФНТУНГ Тетяну Михайлюк. Представництво AIESEC планують відновити і в Чернівцях.

Олександр БЕРБЕКА

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>