Час для відкриттів

Навчальні заклади пропонують велику кількість навчальних програм, де ви здобудете не тільки хорошу практику, але й зможете побувати закордоном, отримати незабутні враження. Отож, повний вперед!

Якщо ви хочете здобути мовну практику,  ласкаво просимо в літні школи. Якщо вас більше приваблює наукова кар’єра, університети пропонують розмаїття наукових конференцій та диспутів, де ви зможете здобути гранти та стипендії на навчання в університетах світу.

ЧНУ також встановив чисельні контакти з багатьма університетами Польщі, Румунії, Німеччини, Америки, Австрії, Франції, Чехії та ін.

Ось перелік деяких популярних для студентів програм:

  • Work and travel – найпопулярніша сезонна програма для студентів, які хочуть провести літо в Америці. Програма надає можливість від 2,5 до 4 місяців в США, набути мовної практики, і звісно ж, подорожувати та бачити світ.

Всю подальшу інформацію можна дізнатись на офіційному сайті програми http://workandtravel.org.ua Або звертайтесь за адресою м.Чернівці, вул. Кафедральна, 2 (14 корпус ЧНУ, факультет історії, політології та міжнародних відносин), ауд.4

  • Науково-культурний центр GEDANKENDACH пропонує різноманітні програми для активних студентів, які прагнуть співпрацювати з вищими навчальними закладами Німеччини, Австрії та Швейцарії. Центр збагачує культурно-освітні надбання студентів.

Знайти його можна за адресою вул. Коцюбинського, 2; VI корпус ЧНУ, ауд. 46

  • Програма Study in Poland – ідеальний варіант для тих, хто хоче отримати мовну практику та здобути освіту в Польщі. На офіційному сайті розміщено перелік доступних університетів та інститутів, умови вступу та всю необхідну абітурієнту інформацію. http://www.studyinpoland.pl
  • Для студентів, які прагнуть стати учасником однієї із дослідницьких команд, французький дослідницький інститут  «INRIA» відчиняє свої двері.

Детальніша інформація на офіційному сайті http://www.inria.fr/institut/recrutement-metiers

  • Програма від уряду США Fulbright привертає увагу студентів, які зацікавлені в побудові наукової кар’єри. Програма надає стипендії студентам на 1 — або 2-річні академічні програми зі здобуття ступеня магістра наук або мистецтв в американських університетах.  http://www.fulbright.org.ua

Які ж залишаються враження в студентів, які вже встигли взяти участь в подібних програмах?

- Побувавши в Америці, отримала від поїздки море вражень, задоволення, дуже багато чого побачила, вдосконалила вимову, — стверджує Таня, студентка ф-тету іноземних мов. – І, звісно, багатий досвід, більше впевненості в собі.

- Я брала участь в програмі Work and Travel, побувала в США, — розповідає Альона, студентка 2 курсу географічного ф-тету. – Знайшла багато нових друзів, відпочила, а що найголовніше – відчула смак «справжньої волі».

Тому не гайте часу, and let’s do it!

Олена Щур

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>