TV-манія

Домогосподарки, кадети, солдати, друзі – всі ці персонажі вже давно заполонили життя сучасної молоді. Із захопленням в очах зустрічається кожна наступна серія тих самих «Кадетів» чи «Друзів». Грань між реальним життям і життям улюблених героїв стирається непомітно, але стрімко.

Все більше хочеться бути схожим на когось, все частіше почуття на екрані переростають у власні. Все більше з’являється принципів властивих не саме тобі, а тій людині, для якої вже написаний сценарій. Проте не завжди приклад з телепередач повиннен бути зразком для твоїх вчинків чи суджень.

TV-маніяСтуденти не є винятком з правил. Вони також мають вільний час, проводять його з друзями або, завмерши перед телеекраном, в очікуванні улюбленого серіалу.

– Хоча у мене безліч справ і потрібно економити час, я знаходжу можливість подивитись улюблений серіал, — стверджує студентка філософсько-теологічного факультету, Ірина. – Це допомагає розслабитись, відволіктись від щоденних клопотів і поринути у вигадані історії, які інколи можуть нагадувати власне життя.

І це правда. Не можна категорично сказати «ні» серіалам, оскільки іноді актори виконують ролі і беруть участь в ситуаціях з реального людського життя. Як заявляє молодь, інколи це допомагає знайти правильний вихід зі складних ситуацій чи вжити коректних заходів для подолання проблеми.

Беручи до уваги зайнятість студентів, у яких тисячі справ, які необхідно встигнути за день, напевно, серіали будуть відгравати радше негативну роль.

- Я не маю достатньо часу на перегляд серіалів, — заявляє Олена, студентка економічного факультету ЧНУ. – Вони забирають багато вільного часу, за який можна встигнути зробити більш корисні справи. Крім того, більшість серіалів показують в час, який відводиться на навчання.

Особливою популярністю користуються серіали закордонних виробників. Згідно з інтернет-джерелами, по кількості переглядів можна сформулювати такий рейтинг  улюблених телепередач:

1. «Доктор Хаус» Кожна серія — окрема історія медичного розслідування, що більше нагадує детектив. Є «вбивця» (хвороба), є «детектив» (доктор Хаус) і його помічники. Час йде, треба врятувати пацієнта.

2. «Теорія великого вибуху» Сюжетна лінія про чотирьох «ботаніків», які розуміють як функціонує Всесвіт, але нічого не розуміють в реальному житті. Проте з появою нової сусідки їх існування перестає бути нудним.

3. «Загублені» Історія пасажирів літака, що розбився. 48 з тих, що вижили, опиняються на острові, де починають відбуватися загадкові події.

TV-манія4. «Теорія брехні» Завдання доктора Лайтмана і його колег полягає в тому, щоб використовуючи свої таланти, розпізнати  брехню. Цим самим вони рятують від в’язниці невинних і саджають за грати злочинців.

5. «Надприродне» Серіал розповідає про пригоди братів Сема і Діна, які розслідують аномальні явища, багато з яких засновані на американських міських легендах і фольклорі. Крім цього, брати змагаються з породженнями зла, такими, як демони і примари.

Як не крути, без серіалів не існує жодне телебачення. Вони стали невід’ємною частиною нашого життя. Хтозна, можливо, серіали дають нам щось більше, ніж просто розваги, можливо – це істинний шлях для вирішення власних проблем.

Олена ЩУР

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>