21 січня — Міжнародний день обіймів.

Традицію святкувати день обіймів започаткували у 1986 році в США. Там це свято вважається національним. Згодом обійматися захотіли всі, і свято обіймів поширилося по цілому світу. Науковці схиляються до думки, що свято вигадали студенти, адже саме вони при зустрічі полюбляють обійнятися та поцілуватись. В цей день можна обнімати всіх бажаючих, навіть незнайомців. 

За легендою, під час дружніх обіймів люди обмінюються душевним теплом. Також науковці стверджують, що доброзичливі дотики підвищують імунітет, стимулюють центральну нервову систему, підвищують в крові рівень гемоглобіну та ще одного незвичайного гормону — окситоксину, що знімає депресію і відчуття самоти, знижує кров’яний тиск. Справжнім «еліксиром життя», на думку дослідників, є обійми і поцілунки!

Одну із студенток коледжу зі штату Юта так захопило бажанням обіймати знайомих та незнайомих людей, що вона  встановила новий рекорд для книги Гіннеса. Менш ніж за годину 18-річна Джордан Пірсі обійняла 765 людей. А от у Мексицi понад 14 тисяч осiб одночасно обiйнялися, щоб потрапити до світової книги рекордiв.

Студенти ЧНУ також вирішили не залишитися осторонь цього свята та організували флеш-моб «Вільні обійми». На  Центральній площі рівно о другій годині дня з’явилися молоді люди з плакатами «Безкоштовні обійми». Студенти із щирими посмішками обіймали городян та вітали з досить новим, а тому ще незвичним святом.

Міжнародний день обіймівОбійми — потрібна річ для кожної людини, проте не кожен прагне це визнати. Альберт Ейнштейн зізнався, що  коли він зазнавав труднощів у науковій роботі, то йшов до дружини: «Я просив обійняти мене. Тепло і увага жінки давали мені новий поштовх енергії».

Обіймайтеся на здоров’я, і хай хороший настрій завжди буде з вами!

Тетяна КОСТИК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>