Вегетаріанство: корисно чи не дуже?

Малюнок Ірини Червоної

Кожна людина будує свій власний стиль життя згідно зі своїми переконаннями та поглядами. Мотивація є важливим кроком до цього.

Сьогодні є досить актуальною тема вегетаріанства, а саме, способу життя, коли людина відмовляється від вживання м’ясних продуктів, а також грибів, риби, молока, яєць чи навіть меду. У країнах, де були розповсюджені такі релігії, як буддизм та індуїзм, вегетаріанство практикувалось протягом тисячоліть. Тому багато рішень людей перейти у «світ вегетаріанства» спричинені саме релігійними переконаннями.

Хоча існують й інші причини, які спонукають до того, щоб стати вегетаріанцем. В когось є мета покращити чи зберегти своє здоров’я, хтось намагається вплинути на збереження тварин, тим самим захищаючи їх. А хтось розглядає вегетаріанство з екологічної точки зору, бажаючи зменшити знищення природних ресурсів. Пріоритетним для декого є спроба зекономити кошти, оскільки м’ясні продукти якраз вимагають великих грошових витрат.

Кажуть, що людина повинна їсти м’ясо, адже там велика кількість білків, які складаються з амінокислот, що є будівельним матеріалом організму. Але білки також знаходяться в овочах, фруктах, бобових, горіхах тощо, які легше засвоюються системою травлення. Для людини їхня кількість є достатньою.

Ми вирішили більше дізнатися про особливості вегетаріанства. У цьому нам допоміг один із прихильників такого способу життя – Іван Онисько, студент факультету іноземних мов.

: Іване, чому  ти вирішив стати вегетаріанцем? І коли це трапилось?
– Почалось все наприкінці червня під час велотуру. Для мене це був, скажімо так, експеримент, який би допоміг задовольнити мою цікавість: чи зможу я прожити без м’яса, і як відреагує мій організм на його відсутність при значних фізичних навантаженнях.

: Як реагують на зміну твого способу життя близькі?
– Приблизно 95 % — негативно. Кажуть, щоб я не шукав собі «пригод на голову» і продовжив вживати «нормальну» їжу.

: Які переваги ти вбачаєш в обмеженні харчового раціону? Які недоліки?
– Одразу поправка (посміхається). Я себе не обмежую, я просто не вживаю низькоякісну їжу. Все, що ми споживаємо, розщеплюється до найпростіших елементів у кишечнику. По суті, їжею ми годуємо його мікрофлору. Відповідно, якщо мікрофлора здорова, то вона сама синтезує все необхідне для життєдіяльності організму. А здоровою вона може бути тільки тоді, коли туди потрапляє жива (сира) незмішана їжа.

: Стаючи «супротивником» вживання їжі тваринного походження, ти розцінював це з медичних причин чи згідно з якимись переконаннями?
– Почав я з експерименту, але згодом осмислив всю картину. А значну роль для мене відіграють здоров’я, екологічні та етичні переконання.

: Які зміни відбулися після припинення вживання м’ясних продуктів?
– Перше, що я відчув, — це приплив енергії. Зник неприємний запах від потовиділення (сміється), а також зайва вага, а шкіра обличчя та волосся  перестали жирніти.

: Чи існують певні етапи входження у світ вегетаріанства?
– Звичайно, це можна робити поступово. Але в моєму випадку, так як це був експеримент, перехід був різким. Проте абсолютно легким та без побічних ефектів.

: Кажуть, що для повноцінного вегетаріанства виключення з раціону вживання м’яса не є достатнім. Потрібно правильно збалансувати своє харчування. Ти також притримуєшся цієї думки?
– Ставши вегетаріанцем, не достатньо не їсти м’яса, щоб бути 100% здоровим і щасливим. Бо якщо «набивати» шлунок всім підряд, то можна тільки нашкодити організму. Я підтримую, так зване, роздільне харчування. Основне правило — не створювати «болота» в шлунково-кишковому тракті, змішуючи різну їжу.

: І на завершення, яку вегетаріанську страву запропонуєш цінителям саме такої кухні?
– Перше, що спало на думку, — це страва, про яку я думаю кілька останніх тижнів і чекаю того часу, коли її можна буде приготувати. Можливо, це смішно…але цей делікатес – кутя (посміхається). Я її дуже люблю.

: Спасибі, Іване, за цікаву та, я б сказала, дуже корисну розмову. Бажаю тобі сили волі для подальших позитивних змін.
– Дякую. Ще хочу додати, що не бійтесь перемін та, якщо відчуваєте, що вам чогось не вистачає, не лякайтесь зробити перший крок уперед.

Можливо, вегетаріанство, маючи переваги, має і достатньо недоліків, та слід відзначити, що сьогодні світ перебуває в грошовій залежності. Лікарі радять, і я б сказала, «наполегливо» радять вживати м’ясо. Чому? Можливо їм вигідно мати нездорових людей? Фармакологія приносить найбільше прибутку після наркоторгівлі. Багато людей працюють в молочно-м’ясній індустрії. А масове виробництво та, відповідно, попит на м’ясну продукцію дає можливість заробляти великі кошти. Все це має безпосередній зв’язок, створюючи так звану «мережу взаємовигоди». Люди вживають м’ясо, послабляючи цим імунітет, а потім лікують себе медикаментами, які не здатні їм допомогти.

Як сказав Альберт Айнштайн, прихильник вегетаріанства, «наша мета повинна звільнити нас…шляхом розширення нашого кола співчуття, охоплюючи всіх людей, природу та її красу. Ніщо так не сприятиме людському здоров’ю та збільшенню шансів виживання на землі, як еволюція при дотриманні вегетаріанської дієти». А, давайте спробуємо?!

Тетяна ГОЛИНСЬКА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>