Від студентів з любов’ю

Російські студентки факультету журналістики Московського державного університету вирішили привітати російського прем’єр-міністра Володимира Путіна з Днем варення. Після довгих виснажливих роздумів, чим би ощасливити чоловіка,  задекларований дохід якого минулого року склав 4 мільйони рублів, дівчата вирішили подарувати себе! Ні, це не те, про що ви подумали. Це ще краще. За задумом винахідливих росіянок, відтепер улюблений прем’єр милуватиметься увесь свій 59 рік життя світлинами, на яких красуні-журналістки тільки в одному спідньому. І щомісяця іншою. Календар special for Putin вже розійшовся в Росії накладом в 50 000 примірників, але не тут-то було.

Бажаючи захистити добре ім’я свого факультету, їхні колеги вирішили не пропонувати впливовим особам свій телефон з метою «привітати особисто», а прямо і відверто запитати про те, що давно хвилює російської соціум: «Хто убив Анну Політковську?» чи «Коли наступний теракт?».  Та українці були б не українцями, якби не запропонували свою альтернативу. Відповіддю на російський «подарунок» для Володимира Володимировича став календар студенток Київського університету ім. Шевченка.  Ці розумні й фотогенічні обличчя запитують з кожної сторінки: «Хто вбив Георгія Гонгадзе?», «Чому Україна впала в рейтингу свободи преси на 131 місце?» і ще десять провокуючих закидів у тому ж дусі.

 

Київські організатори висловили припущення, що подібні прояви набудуть форми флеш-мобу серед усіх факультетів журналістики пострадянського простору. Ми вирішили поцікавитись, чи долучилися б чернівецькі журналістки до акції такого роду?

«Я б із задоволенням взяла участь у такому проекті, тим більше, що це один з можливих способів бути почутими й висловити свою громадянську позицію. Ті статті, які ми пишемо, зазвичай читає тільки громадськість, і вони не доходять до рук верхівки нашої влади. А хотілося бути б таки почутим».- Віталія, 5 курс.

«Скоріш за все, я б не брала участі в такій акції, тому що вона б не мала успіху. Якихось конкретних відповідей, реакції від президента ми б не дочекалися. Це був би черговий цирк, який в їхньому колі нічого не означає. Для нас це б, звісно, щось означало, але, як завжди, нічого не змінило б». — Тетяна, 5 курс

«Мені подобається таке співвідношення фотографії і просто тексту, тому це було б досить непогано. А щодо вчинку російських журналісток, які банально «пропіарили» власне тіло, то, на мою думку, це є ганебно, аморально і негарно». — Діана, 4 курс.

Анна-Марія ЛУЧАК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>