Зимонька-Зима

Зовсім непомітно, тихенько підкрадається вечірніми приморозками зима. Щороку ми чекаємо її приходу, але так і не можемо вловити саме той МОМЕНТ!

Просто  одного ранку ти прокинешся з відчуттям того, що вона все таки прийшла.

Зима! Морозно, Холодно, Хистко, Вогко, часом Прикро, але зазвичай Радісно. Бо вона не Люта, вона Ласкава як бабуся, часом Строга, але лише інколи…

Білосніжна радість! Кружляючи в дивовижному танці, на землю  опускаються сніжинки…кожна з яких неповторна. Ця безумна круговерть їхнього хороводу…Вони не Спокійні, вони Вдихають, Захоплюють, насолоджуються польотом немов пустотливі, невгамовні діти..

Білосніжний сніг проривається крізь хмари і лягає на землю теплою ковдрою зими, огортаючи місто наче саваном. Я застигаю в німому захопленні і, наче зачарована, милуюся дивовижною картиною..

Яскраві  промені сонця виглядають із-за хмар і потрапляють на сніжинки, промінчик відбивається на одній сніжинці і по ланцюжку потрапляє на всі інші. Так починається прекрасне шоу! Безліч сніжинок блищать всіма барвами веселки і танцюють в повітрі. Я завмираю на місці боячись навіть на хвильку втратити це почуття казковості..

І тут я розумію, що вже не довго залишається до того, що так сильно викарбувалося в пам’яті – до Нового року. А він таїть в собі таємницю нашого Майбутнього. Чекайте…Чудо вже скоро.

Мирослава МОЦАК

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>