Яке воно майбутнє студента?

Протягом всього свого навчання студенти дуже часто задають собі це запитання — яке воно, майбутнє моє ? І для кожного студента відповідь є напевно різною.

Але дивлячись сьогодні на наших студентів, незалежно на якому курсі вони навчаються, перше, що помічаєш — це те, що зараз студенти  переважно ставляться до свого майбутнього негативно або із великим мінусом. Фактом цього є результати опитування, проведеного серед студентів ЧНУ.

72  %- це студенти, які бачать своє майбутнє більш негативним і причиною цього є, на їх думку, держава, що не забезпечує роботою студента після закінчення навчання.

17 % — це студенти, які більш впевнені у своєму майбутньому і знають, куди підуть із своїм дипломом після закінчення вищої освіти.

7 % — це студенти, які ще суттєво про це не думали.

4 % — це ті студенти, які на 100 % знають, яким буде їхнє майбутнє і, навчаючись, вони працюють за своєю спеціальністю.

Висновок — про майбутнє студента можна говорити, виходячи з наведених цифр.

Адже, так чи інакше, вони  у нас є досить негативні. Безумовно головною причиною, цього є як свідчить опитування перш за все держава, яка незабезпечує студента першим робочим місцем. Фактично всюди роботодавець вимагає стаж роботи. А де його можна спершу отримати?! Але в той же час якщо взяти до уваги результати тих студентів, які бачуть своє майбутнє позитивним і світлим можна сказати те, що не можна звинувачувати у всьому державу. І тому відповісти на питання «Яке майбутнє студента» можна саме так: все у наших руках, тому ніколи не варто їх опускати.

Олександр БЕРБЕКА

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>