Студент, студентка року – 2010. ФІНАЛ!!!

А ось і переможці! Після двох тижнів очікування і трьох годин випробування, ЧНУ обрав найкращих студента і студентку 2010 року! 10 листопада представники 12 факультетів зібралися в палаці Академічному для того, щоб позмагатися за титул переможців.

Знаєте, якщо за вікном явно потеплішало, то в точці концентрації студентської молоді було по-справжньому спекотно. Вболівальники розминали долоні, готуючись підтримувати своїх друзів, і навіть серйозні й поважні викладачі явно не приховували емоцій. Вести конкурс доручили вже досвіченій найкращій студентці 2009 року Олені Крохмаль та справжньому франту Андрію Горі. Головою журі стала заступник міського голови – Інна Іванівна Онацька. Бентежити й інтригувати публіку почали вже з самого відкриття дійства, й зробив це не хто інший, а саме перший проректор Петришин Роман Іванович, заявивши, що вже знає, хто переможе цьогоріч. Як стверджує Роман Іванович, у ЧНУ навчаються тільки талановиті й харизматичні студенти, тому ніхто інший, а талановитий учасник переможе в конкурсі.  Що ж, ще одне мега-дійство було присвячено 135-ій  річниці з дня заснування університету.

Розпочалася конкурсна програма з дефіле учасників на сцені Академічного. Далі було представлення. Задав драйву представник економічного факультету Валентин Мірошниченко, заспівавши оду факультету, університету й рідній Україні в стилі We will rock you. Інші наші герої розповідали власну біографію у віршованій формі під музичний акомпанемент чи в супроводі слайд-шоу, перераховували всі свої достоїнства. Хтось з них поділився власною любовною історією (Євгеній Іваненко), а хтось здійснив казкове перевтілення з Мері Попінс в чарівну буковинку (Марина Фіжделюк). Були на сцені й античні героїні (Іонелла Товарницька) та щирі україночки (Діана Гоменюк, Ірина Кобеля).

А далі у вмінні творити змагалися не тільки конкурсанти, але й їхні музи! У творчій програмі багато конкурсантів представило удосконалені номери з півфіналу. Так, наприклад, молодий журналіст з філологічного факультету Сергій Вальчишин вирішив ознайомити студентів з найактуальнішими новинами. Як виявилось, філфак вразила нікому не відома епідемія вірусу S1V1, і дівчата просто не можуть ходити на пари, адже Сергійка немає поруч! Враховуючи нестачу хлопців на даному факультеті й зростаюче поширення вірусу, можна зробити висновок, що на вакцину буде великий попит! Авторські пісні виконували Валентин Мірошниченко (економфак) й Марин Кравченко – студент  філософсько-теологічного факультету, який єдиний зачепив соціальну тематику.  Дівчата вразили чуттєвістю. Акторський талант Олі Федоруци вилився в справжню міні-виставу, а Яна Кричмаровська відтворила у вальсі почуття закоханих після довгої розлуки війною. Хлопці в танцях теж не пасли задніх! «Стиляги — 2» від Євгенія Мензака вдруге «порвали» всіх (ще б пак, така постановка!), а Павло Крайній хоч і не танцював, але вміло акомпанував на баяні юним бальникам. Гра тіней, ніжне й пристрасне танго – і все це знову ж таки Іонелла Товарницька, яка зачарувала публіку.

Організатори конкурсу, а це були вже традиційно профспілка студентів ЧНУ та ректорат, не оминули увагою і запеклих вболівальників. Приз за найкращий плакат отримали студенти філософсько-теологічного факультету, а безсумнівним переможцями в конкурсі груп підтримки стали представники факультету педагогіки, психології та соціальної роботи. Монополію на перші місця цього року оголосив саме Він. Хто? Славнозвісний, багатоликий, креативний та надзвичайно дружній факультет педагогіки, психології та соціальної роботи.  Майнула б думка, що це все заслуги активних друзів-вболівальників у залі, але ж ні! Справді талановиті Іонелла Товарницька та Євгеній Мензак стали найкращими студентами ЧНУ 2010 року. Іонелла й представлятиме нашу Аlma Mater на міському конкурсі. Перемоги, лише перемоги тобі, люба Іонелло!

Анна-Марія ЛУЧАК

Номінації:

Оригінальність Виступу – Олександр Герасимчук

Глядацькі симпатії – Валентин Мірошниченко

Містер Талант – Марин Кравченко

Містер Мужність – Євгеній Іваненко

Містер Шляхетність – Сергій Вальчишин

Містер Елегантність – Ігор Панько

Містер Франт – Павло Крайній

Міс Неповторність – Марина Фіжделюк

Міс Посмішка – Вікторія Георгіян

Міс Вишуканість – Жанна Іванеску

Міс Грація – Яна Кричмаровська

Міс Чарівність – Ольга Федоруца

Краща студентка (3 місце) – Діана Голинюк

Краща студентка (2 місце) – Ірина Кобеля

Кращий студент ЧНУ – Євгеній Мензак

Краща студентка ЧНУ  — Іонелла Товарницька

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>