Рівняйся на кращого, завтра ним станеш!

У рубриці «Персона в об’єктиві» вже побувало чимало кращих, сильніших, авторитетніших і талановитіших…
Не можемо не згадати про Василя Олексюка. Студент, який досягнув вже більше статусів, нагород, висот, ніж
багато тих, на кого рівняються. Василь продовжує дивувати і не збирається зупинятись на досягнутому.

Продовжуємо знайомити вас з активними і талановитими студентами нашого університету. Василь Олексюк – аспірант економічного факультету ЧНУ. Цей хлопець вже має певні досягнення в науці та громадському житті. На цьому зупинятися він не збирається.
Василь з 2 курсу займається громадськими обов’язками та бере участь у студентському самоврядуванні. Почалось все з того, що його обрали головою студради економічного факультету. «Для мене це було несподівано, бо я не прагнув цього. Проте, коли я зрозумів, що на цій посаді можу покращити умови студентського проживання в гуртожитках, я став наполегливо працювати», — розповідає Василь. Праця хлопця не була марною: покращились умови душових кабінок, було організовано ремонт на кухні, обладнано кімнату відпочин та, найголовніше, проведено інтернет.

«На даний момент студенти скаржаться на часту відсутність інтернету в гуртожитках. Університет виграв грант на проведення потужної мережі інтернету. Гадаю, проблема, власне, у самоврядуванні», — вважає Василь. Згодом він став очолювати комітет Рад Студмістечка.  Активно працюючи в студентському самоврядуванні, Василь Олексюк переміг вибори і став головою студентського парламенту. А далі почалося: обов’язки, відповідальність, перевантажені студентські будні.

Василь потрапив в українську асоціацію студентського самоврядування. Був делегований на конференцію як член цієї організації. Брав участь в установчій конференції у національному студентському союзі ( НСС). Виконував там контрольно-ревізійну функцію. Згодом був обраний віце-президентом НСС. Їздив до Варшави на семінари щодо студентського самоврядування.

На 135-річницю ЧНУ за активну, наполегливу працю та старанне виконання громадських доручень Василь Олексюк був нагороджений годинником від прем’єр-міністра України. «Ця нагорода означає, що мої студентські роки не пройшли марно. Я намагався використати свій час максимально».

На даний момент найважливішим для хлопця є написання та захист кандидатської дисертації. Василь не планував займатись наукою чи викладацькою діяльністю, але в його житті випадково склалось саме так. Під час навчання він брав участь у наукових конференціях, писав тези та наукові статті. Зараз має 10 наукових публікацій. Навчаючись на своєму факультеті, Василь був активним учасником студентського економічного товариства. Він зі своєю командою організовував семінари,
на яких вчили поєднувати економічну теорію та практику.

Василь згідний бути викладачем, проте не хоче на цьому зупинятися. Хлопець прагне поєднувати викладацьку діяльність з роботою у сфері бізнесу. Економічна теорія є базовою, тому, отримавши її, хлопець прагне реалізувати свої знання на практиці. Ще йому подобається політика. Як варіант, він хотів би реалізувати себе у цій сфері. Зараз він помічник-консультант депутата Чернівецької міської ради. Зважаючи на його потенціал та
наполегливість, не має сумнівів у тому, що в нього все вийде.

Катерина СЕРБІН

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>