Цілеспрямованість, розум і краса

Мова піде про студентку 5 курсу географічного факультету Надію Зелену. Ця дівчина неймовірно енергійна, активна та комунікабельна. На даний момент вона поєднує роботу, навчання, заняття танцями та активну діяльність у профспілці. Звідки Надія черпає стільки енергії та як все встигає? Цим та іншим вона поділилася з NewФорматами.

 Надія родом з Вінниці, проте обрала ЧНУ перш за все за його красу. Вступивши на географічний факультет, Надія не розчарувалась. «У нас дружній колектив. Мені подобаються доброзичливі люди, які тут працюють, почуваюсь ніби у великій дружній родині». Заочно студентка навчається на юридичному факультеті. Дві вищі освіти нікому не завадять.

Надія Зелена з першого курсу поринула в активне студентське життя. Була задіяна в профкомі, очолювала ревізійну комісію в профспілці, працювала в міському студентському парламенті. На 3 курсі її обрали головою профбюро. «Дякую профспілці за найкращі студентські роки. Саме тут я змогла реалізувати себе як особистість. Активна робота змусила мене повірити в свої сили».

Дівчина є членом Вченої ради факультету. Займається науковою діяльністю, приймає участь у студентських конференціях. Надія їздила на олімпіади в Тернопіль і Львів. Вона отримує іменну стипендію Верховної Ради.

Надія дуже любить подорожувати та влаштовувати екскурсії. Дівчина запрошувала профспілку до себе в гості у Вінницю, потім організувала студентам екскурсію в Умань. «Я запрошую всіх відвідати Вінницю. Нещодавно у нас встановили чудовий музичний фонтан під назвою «Рошен», який знаходиться на березі р. Південний Буг. У Вінниці є на що подивитися». Привітну Надію також запрошують друзі та знайомі в мальовничі міста України. «Майже кожних вихідних я подорожую. Не можу довго сидіти на місці. Я люблю активність».

Надія протягом довгого часу займається танцями, брала участь в конкурсі «Крок до зірок», захоплюється історією та книгами. «Я дуже люблю читати. Цьому заняттю приділяю майже весь свій вільний час. Особливо захоплююсь книгами з історії».

На даний момент дівчина поєднує роботу і навчання. Їй це добре вдається. Роботу вона знайшла за спеціальністю – інженер-землевпорядник. До того ж Надія займається організацією вечірок та культурних заходів. «На посвяту географічного факультету ми організовували чудову вечірку. А щодо культурних заходів, то найбльше мені
запам’яталась акція, яку ми проводили до дня вишиванки: пригощали українськими варениками всіх бажаючих. Було дуже смачно та весело».

Студентка ще не визначилась з планами на майбутнє: і робота її влаштовує, і Чернівці гарне місто, але завжди тягне до рідного дому. «Чернівці вражаюче місто, мені подобаються люди, які тут проживають, але своє майбутнє я бачу у Вінниці, адже там моя сім’я, яку я дуже люблю. Особливо у мене теплі стосунки з мамою. Це та людина, якою я захоплююсь, яка є для мене взірцем».

NewФормати поцікавились думкою Надії щодо мовного закону, який ввела діюча влада. Вдома дівчина розмовляє російською мовою, оскільки навчалась у російськомовному ліцеї, але вона проти другої державної мови. «Мені подобається російська мова, проте державна мова має бути одна. Ніхто ж не забороняє спілкуватися російською, але державні справи повинні вестись українською мовою». Завдяки активній праці, Надія має хороший результат: перспективна робота, іменна стипендія Верховної Ради, повага знайомих. З такої дівчини варто брати приклад.

Катерина СЕРБIН

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,698 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>