Досягти мети – знати, чого хочеш!

 Знайомтесь, Тарас Лукінчук – студент, який у майбутньому планує зробити Україну ще більш мальовничим куточком для туристів. Справа добра - тримаємо за Тараса кулаки.

Тарас Лукінчук навчається на 4 курсі географічного факультету. « Я не вагався з вибором факультету. Мені завжди подобалась географія. Я полюбляю подорожувати, тому обрав професію пов’язану з цим». Навчання хлопцеві дається легко, оскільки
йому дуже подобається його спеціальність – менеджмент або управління відпочинком. Тарас хоче відродити туризм в Україні. він стверджує, що потенціал у нашої держави є, тому потрібно розвивати рекреаційну діяльність. Його план: влаштувати сільську зелену садибу. Тарас впевнений, що саме в сільській місцевості потрібно розвивати туризм. «Досить будувати багатоповерхові готелі та відкривати нові розважальні комплекси. людям необхідніший відпочинок на природі та чисте повітря». Хлопець дуже працює над бізнес-планом свого проекту. «Важко починати щось нове, але, якщо знаєш, чого хочеш, то частина роботи зроблена».

Активну діяльність у студентському житті Тарас Лукінчук розпочав на 3 курсі. його обрали головою студради географічного
факультету, згодом Тарас став очолювати комітетрад студмістечка. «Я не очікував, що мене оберуть на цю посаду. Спочатку
було важко виконувати обов’язки, але зараз починаю активно працювати для покращення студентського життя в гуртожитках». Тарас віднедавна очолює комітет рад студмістечка, проте вже допомагає у вирішенні основних проблем: на початку навчального року відбувалось поселення в гуртожитках. «Клопоту з цим було багато: треба вислухати прохання
та побажання кожного». Доводиться вирішувати побутові проблеми, планувати організацію студентського дозвілля. Перебуваючи на пості голови студради географічного факультету, Тарас планує полегшити побутове життя студентам гуртожитку №6. Перш за все необхідно покращити умови кімнати для навчання, замінити меблі в кімнаті відпочинку, встановити телевізор. Болюче питання – кухня. Для її ремонту необхідна велика сума коштів, а з цим завжди виникають проблеми. Тарас добре розуміє всі проблеми, адже сам проживає у студмістечку, тому обіцяє, що вже у цьому семестрі його роботу буде видно на прикладі гуртожитку №6.

Конфлікти в гуртожитку виникають переважно зі студентами та вахтером через недотримання комендантської години. Нещодавно вийшло положення, яке допомагає уникнути подібного конфлікту. Згідно цього положення студент має право прийти після 24.00 години, якщо у нього є заява з необхідним проханням та вагомі на те причини. Тарас запевняє студентів не боятися відстоювати свої права, але не забувати про обов’язки.

Захоплюється хлопець волейболом, проте через роботу в студентському самоврядуванні, а також насичену навчальну про- граму 4 курсу, часу на хоббі не вистачає. його улюблена справа – подорожі та спілкування з новими людьми. Почуття гумору допомагає хлопцеві з легкістю підходити до проблем.

Кожного року студенти геофаку їздять на туристичну практику за кордон. Цього літа Тарас мав змогу побувати у Польщі за такою програмою. впродовж дев’яти днів студенти географічного факультету подорожували містами Польщі. Тарас із захватом розповідає про враження від поїздки: « Надзвичайно гостинні люди проживають у Польщі. Найбільше мене вразила підготовка поляків до Євро-2012. Вони щиро турбуються про туристів, забезпечують їм найкращий відпочинок».
Тарас мав змогу порівняти систему польської освіти з українською. На географічному факультеті польського університету проводиться більше практичних занять, ніж теоретичних. У нас навпаки — більше теорії. «Мені більше подобається практика. Цікавіше ходити на екскурсії та створювати бізнес-плани, ніж слухати лекції», — розповідає Тарас. «Але з іншого боку наша система освіти надзвичайно розширює світогляд людини, а це знадобиться в будь-якій спеціальності». Хлопець був у захваті від
гуртожитків, у яких навчаються польські студенти і, звичайно, почерпнув дещо для своєї роботи з гуртожитками.

Катерина СЕРБІН

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,698 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>