Спортивна витримка та юнацький інтузіазм

Ілля навчається на 5 курсі факультету фізичної культури та здоров’я. З шкільних років хлопець захоплювався спортом, тому, коли прийшов час вибору професії, він, не вагаючись, вирішив своє життя пов’язати зі спортом. За 5 років навчання в університеті Ілля активно брав участь в організаціях студентського самоврядування. Бути пасивним – не для нього. На даний момент він є головою студради факультету фізичної культури та здоров’я людини. Перебуваючи на посаді голови студради, він намагався покращувати умови проживання студентів у гуртожитку №2. Ілля  посприяв встановленню супутникового телебачення, акваріуму. За його ініціативою зроблено  єврокухню та новий душ. Тож не дивно, що гуртожиток №2 часто перемагає на конкурсі-огляді гуртожитків, який відбувається щовесни. Ілля Ткачук доклав багато зусиль для того, щоб студенти мали якісні умови для проживання та навчання. Цього року він допомагав з організацією проведення кубку студпрофкому.

«Праця в Профспілці мені подобається, оскільки я розумію, що можу допомагати робити студентське життя яскравішим». Він активно цікавиться університетським життям та вважає, що за 5 років навчання потрібно внести свою ідею для розвитку університету. Ілля цікавиться громадською діяльністю, соціальними організаціями, політикою. «Український народ хоче змінити умови для життя, але нічого для цього не робить. Я вважаю, що потрібно самому змінювати життя на краще, як своє, так і громадське. Починати можна з малих змін і поступово досягати мети. Ілля визначився з планами на майбутнє: закінчує університет і уже готовий працювати вчителем фізкультури у школі. Досвід роботи у нього вже є: Ілля недовгий час працював вчителем у Чернівецькій школі №11. «Мені подобається привчати дітей до спорту. З ними буває важко, але чітко вирішив, що це моє». Ілля вважає, що кар’єру потрібно робити поступово. Професія вчителя фізкультури – це хороший старт.

Робота у Профспілці та Студраді допомогла Іллі реалізувати себе, відкрила в ньому якості лідера. В подальшому він готовий працювати та реалізовувати свої плани. «Я реаліст. Я не чекаю, що хтось запропонує мені «золоті гори», а сам намагаюся досягати своєї мети.» Особлива його риса – продумувати кілька кроків наперед. До своїх обов’язків відноситься серйозно та відповідально. З таким хлопцем почуватиметься надійно кожна дівчина. Ілля обрав уже ту єдину, з якою готовий прожити все життя. У квітні цього року зіграв весілля. На запитання, що для нього є важливішим: кар’єра чи сім’я, він не вагаючись відповідає, що сім’я. Його життєве кредо: «Тільки вперед!» «Успіх – це рух від невдач до невдач без втрати ентузіазму. Тільки поступово можна досягти мети». В людях він найбільше цінує чесність та порядність. Вважає, що конструктивна критика у роботі допомагає усувати недоліки. «Спільними зусиллями легше досягти бажаного результату». Сформовані серйозні погляди на життя та цілеспрямованість Іллі Ткачука допоможуть йому реалізувати себе в будь-якій сфері діяльності.

P.S. Ми брали у Іллі інтерв’ю в переддень захисту його дипломної роботи. Сподіваємось, що дипломну він захистив добре. Вітаємо Іллю з початком сімейного життя, хай щастить!

Катерина Сербін

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,698 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>