Заспівай – і я тебе побачу

Олександр Марчук – людина з унікальною історією хоча б тому, що шлях, який він обрав для себе, складно прийняти більшості сучасної молоді… Є така думка, що найбільш відповідальними є професії лікаря і вчителя. Один лікує тіло, другий навчає та виховує особистість. А хто ж лікує душу?

«До вступу в університет особисто для мене теологія та можливі перспективи в її професійній реалізації, були чимось далеким від тодішніх фантазій про своє майбутнє. Тривалий час я вбачав себе у різних спеціальностях та іпостасях, але навіть гадки Заспівай – і я тебе побачу такої, що стану теологом, не було. Ще навчаючись в школі (десятий клас), Олександр виявив сильне ба- жання, ба більше – горіння, відвідати храм. Відвідав… Допитливий розум вимагав пояснень і вибору з-посеред варіативності розумінь і відповідей». Саме тоді, спочатку в церковних колах, а потім і в школі, вперше помітили унікальний голос Олександра.

«Пам’ятаю, якось влітку після вступних випробувань в університеті, мене попросили виступи- ти на святкуванні ювілею від часу заснування школи; коли я почав співати, всі люди в залі почали підніматись зі своїх місць і до кінця пісні, щиро нею пройнявшись, сповнилися сльозами радості й щастя, і ще довго стояли аплодуючи. Ті внутрішні почуття важко передати, однак після цього, лише глибоко відчуваючи пісню, йду до глядача». Після школи захоплення співом розвинулося в університеті. Сам Олександр ставиться до себе досить вимогливо. Критика – хороша штука, якщо вона в голові. Для інших на запитання про те, як воно – пробувати та перемагати, відповідає: «Не думайте, що музика – це легко, що співати – це легко. Це нелегко. Це клопітка щоденна праця над собою». А звідси й перемоги, «як результат поєднання праці і природних здібностей».

Ця людина вміє мріяти сміливо, й бажає у музично- вокальній діяльності не стільки переспівувати твори легендарних співаків, таких як Алессандро Сафіна, Андреа Бочеллі та Лучано Паваротті, прихильником яких є Олександр, скільки повною мірою навчитись володіти власним голосом. Наразі зосереджується на трьох важливих сферах свого життя – науці, музиці та Церкві: «Я розумію, що навчання в наш час є непопулярним, що наука в Україні належно не цінується, хоча є дуже трудомісткою. Чесне життя з науки матеріально не виправдовує себе, але всеодно віддаю їй більше часу. Якби перевага була на боці музики, я б зараз мав набагато більше. Але пріоритети наразі дещо інші…»

«А, загалом, і дотепер йду не проти своєї волі. Мені й справді хочеться мати саме такий, насичений, “кар’єрно” небезпечний, різноплановий графік, бо троїчним постав для мене світ після зустрічі з Богом і троїчним є, наразі, все моє життя». — саме так Олександр розповідає про своє сьогодення. Є плани, є бажання і є сили. Чого тут ще побажаєш?

Нагороди:

• Лауреат загальноміського конкурсу української
естрадної та народної пісні імені Назарія Яремчука
«Живиця» – ІІ місце в номінації солісти-вокалісти
(2006р.).
• Лауреат загальноуніверситетського конкурсу
української естрадної та народної пісні імені Назарія
Яремчука «Живиця» – І місце в номінації солісти-
вокалісти (2007р.).
• Переможець загальноуніверситетського конкурсу
«Студент/студентка ЧНУ – 2008» – кращий студент
ЧНУ 2008 року.
• Лауреат премії Чернівецької міської ради І ступеня
(2008 р.)
• Переможець загальноуніверситетського огляду-
конкурсу художньої самодіяльності «Мистецькі
презентації» у номінації «Краще виконання естрадної
пісні» (2009р.).
• Нагороджений відзнакою Міністерства освіти і науки
України, а також цінним подарунком – іменним годин-
ником Прем’єр-міністра України (2009 р.)
• Переможець загальноуніверситетського конкурсу
«Університет має талант» – ІІ місце (2010р.)
• Володар ГРАН ПРІ міжвузівського конкурсу виконавців
українських естрадних та народних пісень «Живиця»
імені Назарія Яремчука (2011 р.)
• І місце в обласному фестивалі-конкурсі «Рідна пісня»
(2009 р.);
• І місце у загальноуніверситетському конкурсі
«Університет має талант» (2010 р.);
• ГРАН ПРІ загальноуніверситетського конкурсу
«Університет має талант» (2011 р.)

P.S. Від щирого серця: «Краплини Божественної мудрості, терпіння у подоланні життєвих перешкод, наснаги та цілеспрямованості на шляху до здобуття омріяного, а, головне, любові до всіх та в усьому!»

Aнна-Марія Лучак

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,698 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>