Харчування студентів

Бурхливе і насичене життя студентів відрізняється великою перенапругою нервової системи. Постійні навантаження, стреси, а ще якщо наступає пора сесії, то взагалі гаплик. Хронічне недосипання, порушення режиму дня та відпочинку, режиму харчування та інтенсивне інформаційне навантаження можуть призвести до негативних наслідків, наприклад, до нервово-психічного зриву. Щоб цього не сталося студентам потрібно насамперед добре харчуватися.
А чим харчуються студенти знаю, сам таким був. студентське життя — це таке життя, де існують постійно нові зустрічі, дискотеки, різні свята, забави. Тому студенти завжди не висипаються. Рано просипають і нічого не ївши ідуть на пари. Потім на перерві ідуть пити каву і їдять хот-доги, крокодильчики тощо, а це дуже шкодить організму.
Сніданок повинен бути повноцінним, раціональним. Є варіант піти в столову і взяти щось гаряче, перше, друге, але переважно у столовій черги, які можна стояти довго і нудно. Найхитріші умудряються вийти на парі, піти поїсти і прийти знову. Але не всі такі.
Також торкнемося теми якості надання послуг харчування. Ця проблема є усюди. Звідки ми знаємо чи продукти свіжі? Чи якісно приготовлені? Щоб ця проблема була вирішена потрібно проводити регулярні перевірки закладів громадського харчування, особливо закладів освіти. Звичайно, що студенти, які живуть з батьками мають більш здорове харчування, ніж ті, що живуть у гуртожитках. Але нічого не поробиш таке життя. Через це проходять практично усі.
Тому, моя порада: старатися харчуватися самостійно, самому готувати. Якщо немає можливості, то уважно слідкувати, що ми їмо. Якщо замітили неякісний продукт, то звернутися до керівника їдальні. Постійно дивитися чи працівники їдалень дотримуються всіх санітарних вимог, чи витирають столи, чи миють добре посуд. Якщо ні, то вживати заходів. Перше попередити, а ні, то сказати санітарній станції.
Ще притримуйтеся моїх рекомендацій, що, не їсти сухом’ятку на пустий шлунок. Треба іноді з’їсти суп, борщ. Старатися по менше їсти “хімію”, ліпше овочі, фрукти, а в період осені, і особливо зими, більше вітамінів. Ліпше пити соки чим газовану воду.
Чи послухаєте мене, то Ваша справа. Кожна людина собі хазяїн, але пам’ятайте БЕРЕЖІТЬ СВОЄ ЗДОРОВ’Я, бо за Вас це більше не зробить ніхто.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

5,705 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>