Архів: Березень 2012

Бережись!Мафія!

 

6 березня в Шевченківській залі ЧНУ Профспілкою студентів ЧНУ був організований турнір серед студентів з надзвичайно цікавої психологічної гри «Мафія», яка вчить розпізнавати чужі емоції та майстерно приховувати свої. Базується вона на спілкуванні та обговоренні між учасниками. Читати далі »

Чернівці – Сучава

Вже не вперше свій День Народження Сучавський університет святкує разом з Чернівецьким національним університетом ім. Ю.Федьковича. Як це відбувалось цьогоріч? Читати далі »

Головне — бажання!


Як відомо, студентська ініціатива завжди була рушієм багатьох позитивних змін у житті молоді та загалом сприяла розвитку та покращенню студентського життя. 29 лютого 2012 року в гуртожитку №2 Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбулось відкриття оновленої, модернізованої студентської кухні. Читати далі »

Давай одружимось


6 березня у СКТМ ” КОНТАКТ” студентський актив факультету біології, екології та біотехнологій організував розважальне шоу, присвячене Міжнародному жіночому дню – «Давай одружимось». Читати далі »

Зустрічаємо гостей

Першого весняного дня до Чернівецького національного університету завітали гості з Румунії. У приміщенні Блакитної зали Резиденції митрополитів Буковини і Далмації присутні мали змогу ознайомитись з культурою Румунії, поспілкуватись з гостями з-за кордону, насолодитись культурним дійством. Читати далі »

NewФормати вітають з 8 Березням


Дорогі дівчата!
Редакція “NewФорматів” вітає Вас з днем жіночності, ніжності, елегантності!
Будьте щасливими, здоровими, повними сил та енергії!
Хай мрії сприяють Вашому успіху, а сила, мужність, витримка будуть опорою і постійними супутниками прекрасного у Вашому житті!
Бережіть себе! Поважайте себе! Любіть себе!