Архів: Грудень 2011

Українська культура: дивний, незрозумілий, але цікавий проект.

15 грудня в нашому місті, у точці перетину чи не всіх найактуальніших мистецьких потоків краю, відбулася презентація оновленого журналу «Українська культура». 90-річна історія позаду, і ще більше заплановано на майбутнє. Читати далі »

Сертифікат ЮНЕСКО для Резиденції митрополитів Буковини та Далмації!

28 червня 2011 року Колишню Резиденцію митрополитів Буковини та Далмації, сьогодні головний корпус Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича, було включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. 15 грудня Роксоланою Анатоліївною Іванченко — начальником Секретаріату Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, за делегацією Ірини Бокової — Генерального директора ЮНЕСКО, було вручено офіційний сертифікат, за засвідчує цей факт. Читати далі »

Новорічні зустрічі у ЧНУ!

Наближається свято – Різдво Христове. На Соборній площі нашого міста уже красується новорічна ялинка. В серця кожного з нас закрадається дух Різдва. Студенти ЧНУ уже відчули його. 12 грудня цього року традиційно відбулися «Різдвяні колядки». Читати далі »

“Аби Книга” Олександра Бойченка">Аби Книга” Олександра Бойченка

9 грудня цього року в Чернівецькому Будинку естетики та дозвілля відбулась презентація “Аби книжки” Олександра Бойченка. Публіцист, перекладач, літературознавець, кандидат філологічних наук, колишній викладач ЧНУ презентував своє нове видання під музичний супровід “аби музики” вінничан Миколи Доляка та Романа Кріля з гурту “Очеретяний кіт”. Читати далі »

Студентський центр зайнятості навчить!

8 грудня у приміщенні Профспілки студентів ЧНУ пройшла перша лекція-семінар від Студентського центру зайнятості. Мета цього заходу — навчити студентів правильно оформляти резюме, ознайомити з правилами поведінки під час зустрічі із роботодавцем. Лекцію проводила студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Ольга Грищук. Присутні дізналися більше про основні засади працевлаштування, а також про помилки, яких не варто допускати.