Архів: Листопад 2011

Брейн-ринг на філософсько-теологічному факультеті

Кожного року на філософсько-теологічному факультеті відбувається інтелектуальна гра брейн-ринг. Цей рік також не став вийнятком. 3 листопада студенти 1–4 курсів змагалися за звання найерудованіших на факультеті.  Читати далі »

Змагаємось

20.10.11 відбулося змагання в залік шістдесят третьої спартакіади Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та першої спартакіади факультету фізичної культури та здоров’я людини зі спортивного орієнтування. Змагання відбулися в лісовому масиві Кемпінгу, учасники стартували о 16:00. Дистанції – чоловіки –2.1 км, жінки –1.7 км, контрольних пунктів було десять, інтервал часу між учасниками – 1 хв. Дистанція у заданому напрямку. Заздалегідь був розроблений спортивний протокол згідно поданих заявок. Склад команди від факультету – 3 хлопця і 3 дівчини, в залік ідуть два кращих результати. Кількість студентів які приймали участь – 50 жінок і 50 чоловіків. Судді змагань факультету фізичної культури та здоров’я людини: суддя старту — Галан Ярослав Петрович; начальник діяльності — Петричук Петро Анатолійович; секретар змагань — Тумак Юрій Іванович; суддя фінішу — Верешко Яна Анатоліївна. Головний  суддя змагань: Слобожанінов Андрій Анатолійович. Через 15 хвилин після  старту останнього учасника, участь могли прийняти усі бажаючі. Кількість студентів, які прийняли участь – 40 чоловік.

Катерина ЛАЗАРУК

Інтуїція — друг чи ворог?

 «Інтуїція — це єдина варта уваги річ у світі»

Альберт Ейнштейн

Є думка, що інтуїція — це спосіб, за допомогою якого наші душа й серце спілкуються з нашою свідомістю. Вона виходить далеко за межі логіки й здорового глузду. Людська інтуїція використовує не тільки візуальні образи, але й символи, увесь досвід, накопичений за історію розвитку людини. Саме тому інтуїція за своїми можливостями незрівнянно багатша за всі інші форми пізнання. Миттєве осяяння, блискавичний точний здогад, знання, яке взялося нізвідки і яке не має пояснень — саме так можна пояснити цю таємничу людську здібність.  Читати далі »

Кожен день — неповторний

Наш час вислизає, як пісок крізь пальці. І хоча ми докладаємо зусиль, щоб втримати його, втиснути в той маленький проміжок якнайбільше справ, він не вповільнює свого руху. Мов насміхається з нас: «Що, людино, борсаєшся? Невже віриш, що в твоїх силах наздогнати мене?» Читати далі »

Вдалий старт

Зараз існує багато цікавих навчальних програм для молоді, які дозволяють отримати унікальний досвід, познайомитися з цікавими людьми  і реалізувати себе. Однією з них є Програма Сприяння Парламенту (Parliamentary Development Project), яка заснована заснована фондом USAID у 1994 році і сприяє покращенню законодавчої політики.  Читати далі »

ПЛАСТ у Чернівцях

Список занять сучасної молоді можна перераховувати день і ніч. Хіп-хоп, дайвінг, сноубординг, фейсдаун та багато іншого. Мою ж увагу привернула досить неординарна пластова діяльність. Дізнавшись про осередки цієї організації в Чернівцях, я вирішила більш детально розпитати про Пласт у найактивніших її  учасників. Читати далі »

Фейсдаун

Час іде. Зараз на вулиці XXI століття і сучасна молодь не стоїть на місці. Вона постійно розвивається, придумує собі нові заняття та хоббі. Кожного разу це щось дивакувате й незвичне для оточуючих. Саме до таких новітніх захоплень молоді належить фейсдаун. Читати далі »

Молодіжний націоналістичний конгрес

В умовах матеріального і духовного занепаду нашої країни постає актуальне питання про рішучі заходи її порятунку. Хто ж може цим зайнятись? Звичайно, це повинні бути освічені, розумні, сильні духом та фізично витривалі люди. Однією з таких організацій є Молодіжний Націоналістичний Конгрес. Читати далі »

Екскурсія факультетом!

Університетське життя переповнене різноманітними подіями. Кожний факультет відзначається своєю історією, студентами, які творять її, традиціями та своїми святкуваннями. Тому ми зараз розповімо про наступну подію, яка відбулась на факультеті педагогіки, психології та соціальної роботи. Читати далі »

Наші студенти в Сучаві

 Мені випала нагода побувати у Сучавському університеті імені Штефана Великого разом з студентами з різних факультетів ЧНУ. Зважаючи на те, що економічний факультет вперше брав участь у даному міжнародному обміні студентів, для мене було великою честю представляти його. Разом зі мною в Сучаві вдалось побувати ще трьом студентамекономічного факультету. Захід проводився з 11.07.2011 по 16.07.2011 року, програма заходу мала назву «Мова, культура та румунська цивілізація».

Читати далі »