Архів: Жовтень 2011

Кубок студпрофкому

10 – 13 жовтня у спортзалі ЧНУ  відбувся другий етап змагань  кубку Студпрофкому серед гуртожитків  з баскетболу.

Титул переможця для свого гуртожитку виборювали 6 команд з гуртожитків ЧНУ. Місця розприділилися таким чином:

1. Гуртожиток №2

2. Гуртожиток №6

3. Гуртожиток №5

17 – 18 жовтня у тому ж спортзалі  відбувся третій етап змагань  кубку Студпрофкому серед гуртожитків  з волейболу.

Студенти — жителі гуртожитків  — активно взяли участь. Переможці наступні:

1. Гуртожиток №2

2. Гуртожиток №4

3. Гуртожиток №5

Судили змагання викладачі кафедри фізкультури і здоровя людини Молдован Андрій Дмитрович, Тесліцький Юрій Григорович.

Катерина ЛАЗАРУК

Пограли на славу!

В другу неділю вересня зазвичай відзначають своє свято наші шановні викладачі кафедри фізичної культури та здоров᾽я людини. Цей рік не був вийнятком. В честь свята  викладачі фізкультури влаштували на спортивному майданчику студмістечка кілька дружніх матчів-турнірів, в яких вони самі ж і взяли участь, а також студенти могли позмагатися в майстерності гри у волейбол зі своїми викладачами. Подивитися на цей захід прийшло багато студентів, які активно вболівали за улюблених викладачів, а ті виклалися на всі сто і показали, на що вони здатні. Перемогла у змаганнях – дружба! З Днем фізичної культури та спорту, шановні викладачі та студенти!

Катерина ЛАЗАРУК

Гідний початок

Не встигли ще новачки нашого  університету оговтатися і адаптуватися до зміни школи на університет, як уже беруть  участь у спортивних змаганнях. Читати далі »

HISKY MUSIC!">Меломанимо разом з HISKY MUSIC!

Компанія “Hisky Music” була заснована близько 2 роки тому, відкривачами та першими гостями якої були українські гурти «Pianoбой» та «Anniebri». Дійство проводилось в Hard-Rock кафе. Організатор Артем Кетчуп розповідав, що підготовка до концерту відбувалась в досить швидкому темпі: «Ми спочатку намалювали логотип, а питання щодо музикантів та приміщення було з’ясовано буквально за один день». Читати далі »

Стоп ВІЛ! Я обираю життя!

Зупинимо СНІД разом”

Елтон Джон

Хвороба під назвою СНІД щороку прогресує та забирає життя мільйонів людей. СНІД — Синдром Набутого Імунодефіциту — вірус, який проникає в організм людини і руйнує його імунну систему. На сьогоднішній день у світі близько 40 мільйонів людей інфіковані ВІЛ. Та кожен з нас може зменшити швидкість поширення хвороби, адже за час розвитку вірусу у світі та Україні створені лабораторії, центри діагностики та лікування, організації боротьби проти СНІДу. Читати далі »

Перший крок до чистого довкілля зроблено!

Кожен із нас любить гарно провести час на природі, у затишному місці, де хоча б на декілька годин забуваєш про місцеву метушню та буденні проблеми. А в ідеалі, якби це  місце було чисте, без поліетиленових пакетів та пластикових пляшок. Реальність ж набагато похмуріша – на сьогодні дійсно важко знайти незасмічену територію, де полюбляють відпочивати місцеві жителі. Читати далі »

Earth Rover 2011

21–23 вересня у м. Кишинів (республіка Молдова) відбувся фінал міжнародного конкурсу з робототехніки “Earth Rover2011”. Змагалися між собою 7 студентських команд з України, Молдови і Румунії, а перше місце виборола команда факультету комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Читати далі »

Студенти теж прагнуть об’єднати Європу

В жовтні цього року в стінах нашого університету відбулася подія, присвячена інтеграції України до Європи. А саме 13–14 жовтня була проведена інтерактивна рольова гра: «Об’єднуючи Європу: батьки-засновники».


Читати далі »

Мандруй разом з нами

Любиш подорожувати і відкривати для себе нові місця? Тоді створена на базі Профспілки ЧНУ ім. Ю Федьковича туристична комісія може надати тобі таку можливість! Читати далі »

Університет має талант

Шоу студентських талантів відбулося 11 жовтня  в Палаці Академічному. Ця подія збіглася за датою ще з двома святами: 136-річчям нашої Alma mater та 603 річницею міста Чернівці. А ще не так давно святкувалось 20-річчя незалежності України, тому шоу проходило за українською тематикою. Україні є чим пишатися: молоді люди вражають своїми талантами.

Читати далі »