Архів: Вересень 2011

ЧНУ КВЕСТ 2011

24 вересня профспілка студентів ЧНУ провела квест для студентів першого курсу. Метою проведення спортивно-інтелектуального змагання було ознайомлення з нашим містом та університетом. Читати далі »

Профспілка звітує

Студентські роки є чи не найкращим періодом життя людини. Якщо ти хочеш зробити їх ще більш цікавими, багатшими, насиченішими, якщо прагнеш збагачуватись науково, знати і вміти відстоювати свої права, не забуваючи, звісно, про обов’язки та набути життєвого досвіду, приєднуйся до Профспілки студентів ЧНУ! МИ розвиваємось, рухаємось тільки вперед, втілюючи в життя нові ідеї, шукаючи нові перспективи. Ти маєш можливість робити це разом з НАМИ! Читати далі »

Відпочинок у таборі “Романтик” (Скадовськ)

Ще одна цікава поїздка студентів ЧНУ відбулась цього літа. Завдяки програмі оздоровлення Профспілки студентів ЧНУ ми отримали можливість побувати в морському таборі «Романтик» у місті Складовську. Читати далі »

Кубок Студпрофкому серед гуртожитків з футболу

22 вересня завершився перший етап Кубку Студпрофкому серед  гуртожитків з футболу. Ці змагання проводяться вже другий рік, й кожного разу викликають очікуваний ажіотаж серед жителів студ.містечка. як і минулого року перше місце зайняла команда другого гуртожитку, друге місце – шостого. А от третє в запеклій боротьбі виборов четвертий гуртожиток.

В жовтні буде розігруватися Кубок Студпрофкому з баскетболу та волейболу.

 

Болонський процес

Болонський процесс (БП) був започаткований 19 червня 1999р. в м. Болонья (Італія) підписанням 29 міністрами освіти від імені своїх урядів документа, що отримав назву «Болонська декларація». Цим актом більшість європейських країн-учасниць Болонського процесу проголосили створення єдиного європейського освітнього та наукового простору до 2010 року. Читати далі »

М. Т. М. України*

Де починаються можливості, шанси, мрії, рекреації, реінкарнації та вся інша ідеалістична маячня? Коли рушійна сила  прогресу, пошепки кликана вітальною, вирішує натиснути на ґудзик активізації та руху? Коли національний гедонізм перетвориться із деструктивного у продуктивний фактор? Та скільки ще питань залишаться без відповіді? Читати далі »

Мульти-фестиваль для студентства — Студреспубліка

30 та 31 липня 2011р. на території міського пляжу міста Чернівці відбулося створення нової держави – Чернівецької “Студентської республіки”. Цей грандіозний захід, регіональний етап Студреспубліки-2011, порушив спокій чернівецького студентства різноманітними суб-фестивалями, іграми та моделюванням справжньої держави. Читати далі »

Ойкос

Канікули у студентів ЧНУ були дійсно веселими. Особливо у тих кому Профспілка студентів ЧНУ надала можливість відпочити у літньому таборі Ойкос, який знаходиться у мальовничому куточку Українських Карпат. Читати далі »

Для тих, хто в темі

3 місяці – не такий вже і великий проміжок часу, особливо для студента. Не встигли ми вже і відчути подув морського бризу та тепле сонячне проміння на шкірі, як наступила пора будильників налаштованих на 7 ранку, пар, та повернення до студентського життя. Коридори рідного університету наповнюються гучним сміхом та безліччю розповідей як ми провели літні канікули. Читати далі »

Вони починали з нами

Бажання студентів творити щось нове, цікаве, захоплююче стало фундаментом для створення «NewФорматів». Газета стала втіленням свіжих ідей, творчої наснаги, хорошого настрою. Читати далі »