Архів: Квітень 2011

ISIC?">Що таке ISIC?

ISIC – міжнародне посвідчення особи і статусу особи, що навчається (International Student Identity Card), створене Міжнародною Конфедерацією Студентського Туризму (ISTC) в 1956 році під егідою UNESCO, яке має мету – підтримувати співдружність активних, допитливих, відповідальних студентів. Читати далі »

Як поводити себе при затриманні працівниками правоохоронних органів

Як відомо, ніхто не застрахований від спілкування з працівниками правоохоронних органів. Реалії сьогодення вказують на те, що пересічні громадяни не знають своїх прав при «спілкуванні з органами». Читати далі »

Посміхайтеся частіше

«Першого квітня-брехня всесвітня» — саме цей вираз невпинно повторюють люди різного віку цього дня. Проте кожен святкує це свято по-своєму. Закордоном міжнародним святам приділяють набагато менше уваги, ніж у нас. Кожному українцю подобається святкувати. Що за українець без забави, а забава без медовухи і сала? Читати далі »

Мистецтво робити компліменти

- О, у вас таке чудове волосся… Як перука.
– Ви такий розумний. Вам череп не жме?

Ви думаєте це зараз анекдоти такі? Як би не так. Сьогодні подібні слова часто можна почути з вуст будь-якого молодика, який начебто намагається зробити комплімент дівчині. Або ж, навпаки.

Красиві слова починають ставати все банальнішими, стають ще одним інструментом для лестощів. То в чому ж істинний секрет компліментів? Читати далі »

Люди із синіми очима

Зараз в Європі проживає 20–40 % світлооких людей. А ще 6–10 тисяч років тому все населення нашої планети було виключно  карооким.  Що ж змінилося? Читати далі »

Корисна доза сну для щоденної посмішки

Сон – це значна і важлива частина життя кожної людини, адже, за підрахунками вчених, приблизно третину життя ми проводимо уві сні. За час сну наш організм повинен відновитися психологічно і фізіологічно, набратися сил і енергії для нового дня. Читати далі »

Два центральних автовокзали?

Перше враження про незнайоме місто, в яке приїжджає людина, складається від автовокзалу. Погодьтесь, враження від теперішнього центрального автовокзалу у Чернівцях виникає не найкраще: похмура будівля з не менш похмурими касирами, сумнівна їжа, набридливі прохачі, які частіше за все є професійними виманювачами ваших грошей… Це далеко не весь перелік.

Проте, запевняють, що до кінця 2011 року нинішній Центральний автовокзал міста помітно зміниться. Читати далі »

Світ не без добрих людей

У лютневому номері нашої газети персоною в об’єктиві стала Анелія Дроздик. Обираємо в цю рубрику непересічних студентів нашого університету, талановитих і неординарних особистостей. Але не тільки цей критерій став ключовим для обрання Анелії нашою героїнею. Минулого року у листопаді дівчині поставили важкий діагноз, і їй потрібна наша допомога. Дружна університетська сім’я не покинула Анелію в біді, й через два місяці після початку акції зі збору коштів для проведення операції нам є про що вам розказати. Читати далі »

Будьте здорові!

Разом з весною наступає рай для хлопчачих очей й пекло для дівчачих шлунків. Тому що разом з весною приходить й страшна маніакально-панічна проблема під назвою «дієта».  Уникнення вечері, солодощів та мучних продуктів, гречка з томатним соком, а то й просто голодування. Й замість  того, щоб насолоджуватись весняним сонечком, дівчата ходять знервовані й сумні. Читати далі »

Шекспірівське: бути чи не бути?

Шприц, вата, спирт. Страшно звучить, еге ж?

Та як би не так! За такими страшними словами насправді криється елементарне піклування про ваше здоров’я.  Хоча імунізація людини є основою її подальшого здорового життя, багато студентів (та і взагалі дорослих) намагаються відтягнути візит в поліклініку чи взагалі відмовляються робити те, про що зараз ведеться багато дискусій, а саме – вакцинацію. Тому чи не слід було б зважити всі «за» і «проти» перед тим як винести для себе остаточне рішення? Читати далі »