Архів: Березень 2011

Дні добра в Чернівцях

Змалку кожного з нас, я впевнена, вчили творити добро, чітко розмежовували що є добром, а що – злом. Однак в нестримному русі життя ми забуваємо головне – творити добро легко і підвласно кожному з нас. Творити добро можна і ласкавою усмішкою, добрим чуйним словом. Тоді і люди, і оточуючий світ стануть добрішими.

Саме такими міркуваннями і створювалася українська ініціатива «Добра Україна», яка в лютому святкувала річницю створення. Але не забула творити добро і достукатися до сердець всіх чернівчан. Читати далі »

22.03.2011
1 коментар

Молодіжний кредит на житло

Сьогодні в Україні питання забезпечення молоді житлом є досить актуальним.  Ціни на нерухомість з кожним роком стрімко зростають, черги на забезпечення громадян житлом збільшуються, а заощадити на квартиру чи будинок із заробітної плати неможливо. Що ж робити? Рано чи пізно родині буде потрібен власний дах над головою. Що сьогодні пропонує молодим сім’ям державна програма забезпечення молоді житлом? Молодіжний кредит — це нездійсненна мрія чи все-таки реальний вихід зі скрутного становища? Читати далі »

Навіємо собі хороше, щоб було нам всім гоже…

Психологія посідає вагоме місце у житті людини. Всі процеси нашого організму пов’язані з психологічними чинниками, і поясненням того чи іншого «душевного розладу» є психотерапія. Візьмемо до прикладу депресивний стан, який супроводжується душевним болем, а згодом стає причиною виникнення багатьох різних хвороб. Тобто, людська психіка виступає своєрідним каталізатором. Читати далі »

Перша квітка

Для того, щоб прорости і розцвісти, ця квітка не чекає весни, не чекає тепла. Вже у середині лютого підсніжники можна зустріти не лише на галявині, а й в руках бабки-бізнесменки. Повна корзинка, або й ціла сумка ніжно-білосніжних квітів чекає на свого покупця, щоб принести йому хвилинну радість. Читати далі »

Малюнки на парті і без парти: позаісторична творчість студентства

Недоспані ночі над конспектами, втомлюючі лекції з предметів, назв яких ви навіть не знаєте, а неможливість поділитися із сусідом по парті місцевими hot-news спонукають нас… перевернути конспект, відкрити останню сторінку і — малювати!! (Ну, ми ж зразкові студенти, не будемо своє підсвідоме просто на парті відображати!) Читати далі »

Людина в заекранні, або як соціальні мережі роздвоюють тебе

А ви зараз Вконтакті? Тримаю парі, що багато з тих, хто зараз читає цю статтю, якщо паралельно не відкрив закладку в браузері з якоюсь із всім відомих соціалок, то точно пригадує, що там було вчора в онлайні й яке круте відео кинула подружка на стінку. За даними дослідження, проведеного компанією Nielsen, середньостатистичний американець 22,7 % часу в онлайн режимі присвячує сайтам типу Facebook, Twitter і т.п. Поза конкуренцією тут брати-росіяни, які проводять в соціальних мережах часу більше, ніж всі інші жителі земної кулі (6,6 годин на місяць).  Щоденно підприємства по всьому світу втрачають через це великі кошти. Читати далі »

Програма наукових обмінів Fulbright

Щороку 15–17 викладачів з усієї України беруть участь у найстарішій в світі програмі наукових обмінів Сполучених Штатів Америки. На 2010–2011 академічний рік троє викладачів ЧНУ стали стипендіатами програми американського уряду. Викладач кафедри «Екології та біомонаторингу» Оксана Буждиган та фахівець відділу міжнародних відносин Валентина Василова вже перебувають за кордоном, а третій переможець конкурсного відбору професор кафедри міжнародних відносин Сергій Федуняк готується до від’їзду. Загалом більше семисот українців стали учасниками програми американського уряду, з них 14 буковинців. І це починаючи з 1992 року, відколи програма запрацювала в Україні. Читати далі »

AIESEC в Чернівцях">AIESEC в Чернівцях

10-го березня  у приміщенні СКТМ Контакт Лілія Колесник — представник Івано-Франківського локального комітету міжнародної молодіжної організації AIESEC — провела презентацію студенських міжнародних програм. Вона  пояснила студентам, що саме таке  AIESEC, його основну мету  та відповіла на запитання студентів. Читати далі »

Час для відкриттів

Навчальні заклади пропонують велику кількість навчальних програм, де ви здобудете не тільки хорошу практику, але й зможете побувати закордоном, отримати незабутні враження. Отож, повний вперед! Читати далі »

Новий рівень

Ростемо ми – змінюються наші пріоритети, бажання. У виборі оточення частіше керуємось вже не тими дитячими почуттями довіри, любові, а більш практичними орієнтирами взаємовигоди, користі, співпраці. Чи не такі ж зміни повинні відбуватись і в державі? Повернімось в історію, а точніше, в дитинство нашої України. Як бачимо, її постійно оточували «не ті» друзі: то вони використовували її у власних цілях, то відверто над нею знущались. З віком вона, схоже, так і не зробила належних висновків. Чи не пора нам вийти на новий рівень? Читати далі »