Архів: Листопад 2010

Зимонька-Зима

Зовсім непомітно, тихенько підкрадається вечірніми приморозками зима. Щороку ми чекаємо її приходу, але так і не можемо вловити саме той МОМЕНТ! Читати далі »

Bodylanguage, або жести красномовніші за слова!

За допомогою слів під час розмови людина передає 7% інформації, звукові ефекти голосу дозволяють зрозуміти вас на 38% краще, а міміка і жести забезпечують 55% взаєморозуміння. Уявляєте, скільки ми втрачаємо під час телефонної розмови, а ще гірше – спілкуючись в чаті?! Ніколи не зможе  смайлик передати того, що говорить про вас манера закидати ногу на ногу, ховати руки в кишені чи схрещувати їх на грудях (ну, нема кишень, куди ж їх подівати?). Спостереження за середньостатистичним  студентством показало, що нам просто необхідно розказати вам про певні аспекти невербальної психології! Читати далі »

Зроби свій вибір. Скажи своє слово.

Ми є християнами і віримо в Бога, проте панічно продовжуємо боятися смерті. Ми вміємо і хочемо жити, ми посміхаємось один одному щодня і не замислюємось, що для когось цей день може стати останнім.

Так, вони поруч. Так, вони ще мають надію. Так, вони смертельно хворі. І так, ми говоримо про людей, хворих на СНІД. Говорять, що ВІЛ-інфекція – породження диявола, смертельна чума XXI століття. Та чи не ми, люди, самі її творці? Читати далі »

Шанс на майбутнє

Безперечно цікавою видалася остання жовтнева середа для чернівецьких студентів. Окрім безцінної можливості насолодитися картинами кращих фотохудожників України, буковинці мали змогу поспілкуватися із головним редактором газети «День» — Ларисою Івшиною. Читати далі »

День з «Днем» та Ларисою Івшиною

А чи пам’ятаєте Ви, дорогі студенти, фотовиставку газети «День», яка проходила у 2007 році у Чернівецькому обласному художньому музеї? Ні? Так от, спеціально для Вас і нас з 27 жовтня по 11 листопада у Мармуровій та Блакитній залах резиденції проходила фотовиставка газети, на презентацію якої завітала головний редактор всеукраїнського видання Лариса Івшина. Читати далі »

Як економісти у брейн-ринг бавились

3 листопада в приміщенні студентського клубу «Контакт» пройшла інтелектуальна гра «Брей-ринг» серед студентів економічного факультету. В інтелектуальних змаганнях взяли участь 7 команд з 1 по 4 курс, які представляли різні кафедри. Оцінку знанням давало журі, до складу  якого увійшли заступник голови профкому Олена Крохмаль, директор клубу «Контакт» Шпотак Антон та науковий куратор- Жердюк Роман. Читати далі »

Яке воно майбутнє студента?

Протягом всього свого навчання студенти дуже часто задають собі це запитання — яке воно, майбутнє моє ? І для кожного студента відповідь є напевно різною.

Але дивлячись сьогодні на наших студентів, незалежно на якому курсі вони навчаються, перше, що помічаєш — це те, що зараз студенти  переважно ставляться до свого майбутнього негативно або із великим мінусом. Фактом цього є результати опитування, проведеного серед студентів ЧНУ. Читати далі »

Ювілей старенького істфаку

Початок листопада  приніс студентам  закінчення модулів, хелоуінські гуляння, виборчу тяганину та кільканадцять по-весняному теплих днів. А  студентам факультету історії, політології та міжнародних відносин ще й грандіозне святкування поважного ювілею – цьогоріч  факультету виповнилося сімдесят років. Чого тільки не було у святковій програмі!!! Читати далі »

Студент, студентка року – 2010. ФІНАЛ!!!

А ось і переможці! Після двох тижнів очікування і трьох годин випробування, ЧНУ обрав найкращих студента і студентку 2010 року! 10 листопада представники 12 факультетів зібралися в палаці Академічному для того, щоб позмагатися за титул переможців. Читати далі »

Осінь 1932-го: жнива болю і сліз

Ми повинні пам’ятати минуле. Пам’ятати найболючіше, не забувати страждань, через які пройшов наш народ для того, щоб ніколи не допустити повторення тих жахливих подій, жертвами яких стали наші прадіди. Читати далі »