Рубрика: Спорт

Змагаємось

20.10.11 відбулося змагання в залік шістдесят третьої спартакіади Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича та першої спартакіади факультету фізичної культури та здоров’я людини зі спортивного орієнтування. Змагання відбулися в лісовому масиві Кемпінгу, учасники стартували о 16:00. Дистанції – чоловіки –2.1 км, жінки –1.7 км, контрольних пунктів було десять, інтервал часу між учасниками – 1 хв. Дистанція у заданому напрямку. Заздалегідь був розроблений спортивний протокол згідно поданих заявок. Склад команди від факультету – 3 хлопця і 3 дівчини, в залік ідуть два кращих результати. Кількість студентів які приймали участь – 50 жінок і 50 чоловіків. Судді змагань факультету фізичної культури та здоров’я людини: суддя старту — Галан Ярослав Петрович; начальник діяльності — Петричук Петро Анатолійович; секретар змагань — Тумак Юрій Іванович; суддя фінішу — Верешко Яна Анатоліївна. Головний  суддя змагань: Слобожанінов Андрій Анатолійович. Через 15 хвилин після  старту останнього учасника, участь могли прийняти усі бажаючі. Кількість студентів, які прийняли участь – 40 чоловік.

Катерина ЛАЗАРУК

Кубок студпрофкому

10 – 13 жовтня у спортзалі ЧНУ  відбувся другий етап змагань  кубку Студпрофкому серед гуртожитків  з баскетболу.

Титул переможця для свого гуртожитку виборювали 6 команд з гуртожитків ЧНУ. Місця розприділилися таким чином:

1. Гуртожиток №2

2. Гуртожиток №6

3. Гуртожиток №5

17 – 18 жовтня у тому ж спортзалі  відбувся третій етап змагань  кубку Студпрофкому серед гуртожитків  з волейболу.

Студенти — жителі гуртожитків  — активно взяли участь. Переможці наступні:

1. Гуртожиток №2

2. Гуртожиток №4

3. Гуртожиток №5

Судили змагання викладачі кафедри фізкультури і здоровя людини Молдован Андрій Дмитрович, Тесліцький Юрій Григорович.

Катерина ЛАЗАРУК

Пограли на славу!

В другу неділю вересня зазвичай відзначають своє свято наші шановні викладачі кафедри фізичної культури та здоров᾽я людини. Цей рік не був вийнятком. В честь свята  викладачі фізкультури влаштували на спортивному майданчику студмістечка кілька дружніх матчів-турнірів, в яких вони самі ж і взяли участь, а також студенти могли позмагатися в майстерності гри у волейбол зі своїми викладачами. Подивитися на цей захід прийшло багато студентів, які активно вболівали за улюблених викладачів, а ті виклалися на всі сто і показали, на що вони здатні. Перемогла у змаганнях – дружба! З Днем фізичної культури та спорту, шановні викладачі та студенти!

Катерина ЛАЗАРУК

Гідний початок

Не встигли ще новачки нашого  університету оговтатися і адаптуватися до зміни школи на університет, як уже беруть  участь у спортивних змаганнях. Читати далі »