Рубрика: СтуДрайв

Новорічні зустрічі у ЧНУ!

Наближається свято – Різдво Христове. На Соборній площі нашого міста уже красується новорічна ялинка. В серця кожного з нас закрадається дух Різдва. Студенти ЧНУ уже відчули його. 12 грудня цього року традиційно відбулися «Різдвяні колядки». Читати далі »

Брейн-ринг на філософсько-теологічному факультеті

Кожного року на філософсько-теологічному факультеті відбувається інтелектуальна гра брейн-ринг. Цей рік також не став вийнятком. 3 листопада студенти 1–4 курсів змагалися за звання найерудованіших на факультеті.  Читати далі »

Наші студенти в Сучаві

 Мені випала нагода побувати у Сучавському університеті імені Штефана Великого разом з студентами з різних факультетів ЧНУ. Зважаючи на те, що економічний факультет вперше брав участь у даному міжнародному обміні студентів, для мене було великою честю представляти його. Разом зі мною в Сучаві вдалось побувати ще трьом студентамекономічного факультету. Захід проводився з 11.07.2011 по 16.07.2011 року, програма заходу мала назву «Мова, культура та румунська цивілізація».

Читати далі »

Історія як об’єднуючий фактор української держави

27 жовтня студенти факультету історії, політології  та міжнародних відносин мали змогу бути присутніми на зустрічі  з народним депутатом України  Зубановим Володимиром Олександровичем — засновником і президентом благодійного фонду «Схід-Захід: разом». Читати далі »

Кращий студент/студентка ЧНУ 2011 року

Кожного року перед найдрайвовішим святом Днем студента відбувається «парад студенських талантів». Обирають найталановитішого, найхаризматичнішого, найкращого студента та студентку року Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.

Читати далі »

Стали студентами

Для того, щоб називати себе справжнім студентом, необхідно пройти обряд «посвячення». На кожному з факультетів нашого ЧНУ ім. Ю. Федьковича він проводиться по-своєму, по особливому. Часом нелегкі, але цікаві та веселі випробовування чекають на новоспечених першокурсників. Читати далі »

Earth Rover 2011

21–23 вересня у м. Кишинів (республіка Молдова) відбувся фінал міжнародного конкурсу з робототехніки “Earth Rover2011”. Змагалися між собою 7 студентських команд з України, Молдови і Румунії, а перше місце виборола команда факультету комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Читати далі »

Мандруй разом з нами

Любиш подорожувати і відкривати для себе нові місця? Тоді створена на базі Профспілки ЧНУ ім. Ю Федьковича туристична комісія може надати тобі таку можливість! Читати далі »

Університет має талант

Шоу студентських талантів відбулося 11 жовтня  в Палаці Академічному. Ця подія збіглася за датою ще з двома святами: 136-річчям нашої Alma mater та 603 річницею міста Чернівці. А ще не так давно святкувалось 20-річчя незалежності України, тому шоу проходило за українською тематикою. Україні є чим пишатися: молоді люди вражають своїми талантами.

Читати далі »

ЧНУ КВЕСТ 2011

24 вересня профспілка студентів ЧНУ провела квест для студентів першого курсу. Метою проведення спортивно-інтелектуального змагання було ознайомлення з нашим містом та університетом. Читати далі »