Рубрика: Культура

Українська культура: дивний, незрозумілий, але цікавий проект.

15 грудня в нашому місті, у точці перетину чи не всіх найактуальніших мистецьких потоків краю, відбулася презентація оновленого журналу «Українська культура». 90-річна історія позаду, і ще більше заплановано на майбутнє. Читати далі »

“Аби Книга” Олександра Бойченка">Аби Книга” Олександра Бойченка

9 грудня цього року в Чернівецькому Будинку естетики та дозвілля відбулась презентація “Аби книжки” Олександра Бойченка. Публіцист, перекладач, літературознавець, кандидат філологічних наук, колишній викладач ЧНУ презентував своє нове видання під музичний супровід “аби музики” вінничан Миколи Доляка та Романа Кріля з гурту “Очеретяний кіт”. Читати далі »

HISKY MUSIC!">Меломанимо разом з HISKY MUSIC!

Компанія “Hisky Music” була заснована близько 2 роки тому, відкривачами та першими гостями якої були українські гурти «Pianoбой» та «Anniebri». Дійство проводилось в Hard-Rock кафе. Організатор Артем Кетчуп розповідав, що підготовка до концерту відбувалась в досить швидкому темпі: «Ми спочатку намалювали логотип, а питання щодо музикантів та приміщення було з’ясовано буквально за один день». Читати далі »

Дев’ять днів сміху або шостий регіональний фестиваль комедії “Золоті оплески Буковини”

З уроку історії місто Чернівці взяло стільки незвичайного та особливого скільки  культур, національностей і народів кочувало буковинською землею. Але оцей духовний й архітектурний спадок вимагає  неабиякої шани і уваги. Чернівецький драматичний театр ім. Ольги Кобилянської – не тільки  «серце» міста, а ще й мистецька перлина усієї України. І це не лише через неповторність споруди. Адже всередині ховається  висока духовна краса. Тому, хочеться, аби під час екскурсій містом ми частіше вихвалялися туристам не будівлею театру, а виставами! Читати далі »

Всім молодим кіногурманам

Напевно історію створення перших кінофільмів знає кожен. Славнозвісні барти Люм’єр увійшли в світову пам’ять як творці кінематографії як жанру мистецтва. Та чи кожен чув про кінофестиваль, який щороку проводиться в Києві і є найбільшою та найстарішою кіноподією в Україні? А цієї осені він вже святкував своє 40-річчя. Читати далі »

Коли слова мовчать…

З усіх різновидів спілкування мова тіла – найкрасномовніша і найбільш істинна. Принаймні, так вважають психологи. Вкласти ж глибокий зміст у свою «розмову» — справа життя танцюристів. Адже, мистецтво хореографії вимагає не просто комбінації рухів, а тонкого відчуття музики. Читати далі »